Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen billentyűzetet, egeret...

Milyen billentyűzetet, egeret ajánlotok játékra legföképp counter Strike-hoz,10000Ft alatt?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Teszkó gazdaságos. Mikor tönkremegy, nem buksz olyan nagy befektetést, és a közhiedelemmel ellentétben ugyanúgy működik, mint a többi.
2014. dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Még valaki?
2014. dec. 29. 22:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Billnek Logitech K120, egérből valóban jó a teszkós, a lényeg, hogy kézre álljon.
2014. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég akár az 1000 forintos egér+billentyű is.

Én CoD1.1-et tolom egy egy 500 forintos billenytűzettel, és a sok láma aki azt hiszi hogy jajj így 10 ezer, úgy 10 ezerbe került a billentyűm most szétverek mindenkit, aztán pofára esnek, sose a cucc ára szablya meg.

Annyi, hogy venni kell a fáradtságok, és beállítani a feladatokat a minél kényelmeseben elhelyezkedő gombokra, egérből meg jó szintén az 1-2 ezer forintos.

Nekem mondjuk üzleteléssel egy Logitech MX310-es egeret sikerült beszereznem 8 ezer helyett 4-ért, hát 50%-ot elengedett, persze hogy akkor belementem.

Egérnél azért jó ha van benne 1600-3200 dpi minimum mert annál precízebben követi a gyors mozgásodat, de hát akinek jók a reflexei, az a 800 dpi-sel is meg tudja csinálni ugyan azt.

Meg a lényeg mint mondták, hogy kézre álljon.

2014. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Genius... Bőven jó az olcsó is... Nem ettől leszel jó játékos.
2014. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ezektől leszel jó játékos. Nekem pl. tescos egerem van, aztán szinte top1 vagyok a szervereken publicon CS 1.6-ba... A rutin meg az évek... Az egér legyen kényelmes. Ne legyen túl kicsi, jó legyen a fogása. Billentyű ugyan az... Ne lapos gombos legyen, hanem normális, akár olyan, amit ki lehet támasztani.
2014. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 paca001 válasza:

Helo, ha tetszik ez a kialakítás és neked kényelmes akkor CM Stomt Xornet

Nekem iszonyatkenyelmes 3200Dpi nem is kell más már egy átlagos játékosnak

Billentyűzet pedig 10k környékén egy Keep out F90 tokeletes, nekem is ezek vannak, a keep out-ot én lecseréltem már egy Razerre, de teljesen jo volt csak+

2014. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!