Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret ajánlotok?

Milyen egeret ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan egér kellene, ami 5 gombos, tehát az oldalán van +2 gomb, a formája nem extrém hanem olyan egyszerű, kényelmes. A lényeg pedig hogy 30 euró körül legyen az ára.


A kedvenc egerem az egyszerű microsoft egér volt, 5 gomb, kényelmes forma, és csak 10 euró volt, hosszú éveken át tökéletesen működött.


Most viszont nem találok semmilyen normális egeret.. próbáltam kül. márkákat amik 10 euró körül forogtak (hama, connect it, chicony) és többé kevésbé megfeleltek az elvárásaimnak, viszont pikk-pakk tönkre mentek pár hónap után...


A legismertebb márkák küzül (roccat, razer, steelseries) mind csak mocskosul drága egereket találok, 30 euróért csak 3 gombosok vannak, a 5 gombosok úgy 50-nél kezdődnek..


Szóval ha tudnátok ajánalni egy olyan márkát, vagy konkrét egeret, ami még normális áron, minőségi egeret gyárt azt megköszönném...

(ha tudtam volna hogy mi lesz, akkor annak idején vettem volna 10 microsoft egeret, aztán soha nem lett volna gondom ezzel)


Amúgy elég sokat használom egy nap +-12h, szóval tényleg jól kell bírnia a strapát (jelenleg 4 egerem van, és az összesen vmi baj van a görgővel, vagy az egyik gombal stb.)



2015. febr. 13. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
kb 4-5 eve nyuzok egy Logitech mx518-at, szerintem az ujabb termekeik is jok es nincsenek tularazva
2015. febr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Itthon csak a WMO (3 gombos) verzió kapható: [link]

...de eBayről tudsz rendelni Intellimouset (5 gombos) is: [link]

2015. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
meg is venném azt amit utoljára linkeltél, de 30 nap míg ideér, nekem meg már jövő héten kellene...
2015. febr. 13. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor Logitech M500 vagy Fujitsu GL9000.
2015. febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

az a fujitsu valóban jónak tűnik, árban is, tulajdonságoban is.

Van vele saját tapasztalatod? Nem igazán találtam róla review-t

2015. febr. 13. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:
A konkrét típussal nincs - más Fuji egerekkel van. Jól összeszereltek, az anyaguk is strapabíróbb-fajta műanyag, én szeretem őket használni. Bár a GL9000 képek alapján kicsit fényesebb fajtának tűnik, de szerintem egy próbát megér.
2015. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

jah, egy próbát megér.. végülis 2 évet ki kell bírnia mindenképp (addig tart a garancia), aztán más jobbat amúgy sem láttam..


kösz a válaszokat

2015. febr. 13. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!