Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret ajánlotok...

Milyen egeret ajánlotok CS:GO-hoz? Ti milyet használtok?

Figyelt kérdés

Eddig egy 1500 ft-os Logitechet használtam, de már sok bajom van vele. Egy könnyebb egeret keresek, ami nem zavarodik bele ha gyorsan húzom végig az egérpadon (sensitivy: 1.0). A mostani nem mozgatja a célkeresztet ha gyorsan húzom. Szeretném ha az egér pontos lenne, a mozgása pedig sima mint a vaj, ne ugráljon, megbízható legyen, stb. Nem kell semmi világítás, semmi xtra, 800 dpi is elég akár.


Egy ehhezz hasonlót keresek (formája), mert eddig ilyen egereket használtam, és ehhez vagyok szokva:


[link]


[link]


Na szóval, ismertek egy olyan egeret, ami szerintetek megfelelő lenne a (valljuk be) magas elvárásaimnak? Ti milyen egeret használtok? Miért? Előre is köszönöm a segítséget! :D


Ja, és szigorúan csak CS:GO-val játzsok, ahhoz az egy játékhoz kell.



2014. nov. 23. 21:30
 1/6 A kérdező kommentje:
A "könnyebb egeret" a sújra értettem, tehát kb olyan súlya legyen, mint egy sima egérnek, mint ami mondjuk a képen van. (ezek a "gamer" egerek sokszor olyan nehezek mint egy tégla :D)
2014. nov. 23. 21:32
 2/6 anonim ***** válasza:
MS WMo, Logitech G100s. EBayen van mindkettő eredetiben, WMO kiviteltől függően 3-8 ezer forint között, G100s ~6k körül.
2014. nov. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A g100s egséz jól néz ki! :D Köszi szépen a tippet! :D
2014. nov. 23. 21:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Használtad már a G100s-t? Mi a véleményed róla?
2014. nov. 23. 22:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, de általában jó véleménnyel vannak róla. Nekem most Razer Salmosám meg MS WMO-m van, játékra ezek is tökéletesek, ha jól belövöd őket. Logitech egerem már régóta nem volt, pedig anno szerettem őket, olyan rossz biztos nem lehet. Csak az ilyen Trust, A4Tech meg egyéb noname egereket kerüld.
2014. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válszaidat! :D
2014. nov. 24. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!