Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagy a gépem, nem értem miért?

ZeToRr kérdése:

Lefagy a gépem, nem értem miért?

Figyelt kérdés

Konfigom: AMD fx 9590

gtx 970 windforce 1g 4gb

windows 8.1 64 bit

8gb corsair vengeance

asus m5a99fx r2.0 pro

128gb adata ssd

1tb WD black

700w hyper FSP


Játék alatt jelentkezik, csak az alkalmazás magátol megáll.

Már teszteltem procit VGA-t nem az a hiba, már a hutest megoldottam reg 1db 12 cm+14cm venti huti, nagy hutoborda )zalman( VGA- melegszik, de 63 fokig leterheltem semmi fagyás, de akkor mi a baj? WIN7-es játékkal játszottam: BF3 de a crysis 3-mat beszereztem, és az támogatja a win 8.1-et..

Akkor a win a problemo?



2015. márc. 12. 21:54
 1/7 Tengor ***** válasza:
Memtest volt már?
2015. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
asszem volt
2015. márc. 12. 22:01
 3/7 vilany szerelo ***** válasza:
csak a jatek? vagy az egesz geped? ha csak a jatek,akkor a RAM a gond,es nem,nem ment tonkre,csak keves ramod van! a win 8.1 nagyon zabalja,es az ha egy jateknal min. 8 gb-t vagy max. 8gb-t ir az azt jelenti,hogy 8 gb kell a jatekhoz... es nem annyi kell legyen a rendszeredben! szoval vegyel egy ugyanilyen tipusu 8gb-s corsair vengeance ramot! es nyomjad dual channelba!
2015. márc. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dual channelom van, és csak FULLSCREEN-beallitasnal fagyok le.. Az akkor mi? Minden ultra, ablakos mód jó minden, benyomom fullscreent befagyok..
2015. márc. 12. 22:47
 5/7 vilany szerelo ***** válasza:
akkor.. vagy a hdd vagy az SSD.. de! lehet,hogy kicsi annak a 970-es kartyanak a BUS-ja.. ezert fagy be!
2015. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elég a 8GB RAM itt nem az lesz a probléma.

Pl.: BF3-nak 4GB-ot írnak, viszont nem is eszik meg annyit.

1600x1200-ba ultrával nyomom és VRAM-ból alig eszik 900MB-nyit, RAM-ból meg 2,8GB-ot, multiban is csak egy pályán (operation firestorm) haladja meg a 4GB-nyi cuccost.

Valamint beszéljük akár CoD ghost-ról (ha jól emlékszem ez volt az a CoD), ott is azt mondták, hogy 6GB RAM kell neki, ha nem volt 6GB akkor már el sem indult a játék, de egy csomó ember letesztelte, és alig eszik 2GB RAM-ot.

Tehát mint mondtam más lesz a baj, és én a tápra vagy a VGA-ra gondolok.

2015. márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
No meg ez a dolog, "kicsi a 970 BUS-ja", hát annak nem sok köze van ehhez, az csak egy adat "sín", amin keresztül megy a feldolgozott/feldolgozandó adat.
2015. márc. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!