Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyamatosan lefagy a gépem,...

Folyamatosan lefagy a gépem, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Pár napja folyamatosan lefagy a gépem, ha sokat használom, tegnap egy ilyen lefagyás után teljesen meghalt a rendszerem, újra kellett ma telepítenem, hogy használni tudjam, de a telepítés után újra lefagyott. Szétszedtem, kitakarítottam a hűtőt stb. Azután működött. Töltöttem le Speedfant és Everest Ultimate-t, ahol 100%-os terhelésen 78fokig melegedett a processzor. Lehetséges, hogy a hűtőm ment tönkre, igazából fogalmam sincs előtte mennyi volt a hőm., de ez gyanús. Gondolkodtam még a winchesteren is, mert volt h a betöltés is gondot okozott. Szerintetek?
2014. dec. 25. 00:29
 1/2 anonim válasza:
Nem vagyok egy szakértő, de nekem 60 fok felett erőteljesen rinyál a Hard Disk Sentinel és érezhetően lassul is a gép. Az a 78 fok elég gázosnak tűnik, de ha leszeded a gép oldalát akkor megtudod nézni, hogy a ventilátorok megfelelően működnek-e.
2014. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Működni működik minden, de 4 éve a gyári proc.hűtőt használom. Gondolom eddig bírta..
2014. dec. 25. 11:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!