Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért megy csak 30 fps el a...

Miért megy csak 30 fps el a crysis 3?

Figyelt kérdés

Bőven megvan az ajánlott gépigénye, mégis elég lassan megy, és néha akad.

A gépem: I5 3570 3.4 Ghz; gigabyte GTX 760 OC 2GB; 8GB 1600 Mhz RAM


220 ezer Ft-ért raktam össze ezt a gépet, persze többi alkatrészével együtt, amit nem említettem, és nem megy full grafikán megfelelő sebességgel egy 2 éves játék?:O

Akkor még is milyen videokártyát kellett volna vennem ehelyett?150 ezer forintosat?Ez is 70 ezer volt:(


2015. márc. 7. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Első körben kapcsold ki a vsyncet. Ezen a konfigon olyan 45 fps-nél többet ne várj szerintem. a 760 nem egy erős kártya
2015. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a full grafika bugos volt szaggatott meg minden, de asszem valami patch megjavította lehet nálad is az a baj.
2015. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem futott jól R9 280-on és FX8320-on.. Szimplán szarul optimizált
2015. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kikapcsoltam a vsincet, lejjebb vettem a felbontást 1600 -ra így már jól fut, kár, hogy a full hd-t nem bírja, valószínűleg a kártya a gyenge :(


Tudnátok ajánlani helyette egy jobb kártyát?Vagy vegyek még egy ugyan ilyet SLI-be?

2015. márc. 7. 19:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Az SLI előnyeiről/hátrányairól számtalanszor írtam már itt, most lusta vagyok legépelni megint, de azzal vigyázni kell. Ha veszel még egy ilyet, szerintem egy-másfél évig kiszolgál még, de itt a processzor is gyengus a durvább játékokhoz.
2015. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
GTX 970 nálam jön a 60 fps stabilan 1080p-be.
2015. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!