Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem megy úgy a crysis 3...

Miért nem megy úgy a crysis 3 nekem mint másoknak akik olyan vga-t használnak mint én?

Figyelt kérdés
MSI HD7870 oc verzió. Sok videót láttam fent a youtube-on aki very high-on tolta 1080p-ben. Én meg örülök, h fut nálam full hd-ban, FXAA, Texture res: High, System spec: Medium, azon belül pedig Anisotropic 4x, motion blur: Medium. Így tudtam elérni a kellő fps számot és a folyamatos játékmenetet.
2013. aug. 13. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Közrejátszhat a processzor, memória mérete, operációs rendszer is (bár nem valószínű), monitorod mérete, és még egyéb kis szarság... De őszintén! Full HD-ban nagyon élvezhetetlen??? :))))
2013. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rasta Joint ***** válasza:
Mivel ennyire képes a 7870. Még a 7970-t is bőven megizzaszt Full HD-n, Ultra beállításokkal. YT-ra meg bárki feltölthet és odaírhat bármit.
2013. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ráadásúl vidi-be azt írják ki amit akarnak!
2013. aug. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösz. Nem arról van szó, h nem szép így a játék ilyen beállítások mellett. Elképesztő, h a játék így kinézzen. :D Az egyik ismerősömnek jobban vitte, saját szememmel láttam olyan karival mint nekem. Csak neki i5-ös procija van, nekem meg phenom x4 955-ös.
2013. aug. 13. 16:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ez a nem mindegy.. Én ezt próbálom megmagyarázni de rögtön leugatnak.. Jajj, csak a vga a fontos, a prociból elég egy 20ezres AMD. lófas*t. Ennyit erről. Nem aztmondom, tényleg a legfontosabb, de a többi se elhanyagolható! Hiába van egy drága autód, ha olyan kerék hajtja, ami egy olcsó szar, és szétkopik rögtön...
2013. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!