Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy egyesek...

Miért van az, hogy egyesek használnak arctisztító+tonikot, míg másoknak elég a sima víz is?

Figyelt kérdés

Ugye az arctisztító/lemosó/arctej csak arra jó hogy megtisztítsa az arcot a napi kosztól. Ha tényleg az eltömődött pórusok miatt pattis valaki, akkor miért van az, hogy egyeseknek elég a sima víz is arctisztításhozm míg mások ilyen kozmetikumokat használnak. Miért lenne az én arcom koszosabb, a pórusaim eltömődöttebbek mint másé?

Tudom hogy reklámfogás, de sokan mondják, hogy náluk bevált.


2010. febr. 23. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

szia:)

szerintem azért, mert minden embernek más a bőrtípusa...valakinek problémásabb, vkinek nem annyira:)

2010. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a víz szárít,de a nem megfelelő kozmetikum is,úgyhogy én maradok a víznél. Zuhany közben megmosom az arcomat is,és nem túlzok: ki szoktam tőle virulni,sokkal jobban,mint amikor még kozmetikumot használtam.
2010. febr. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem mindig használok lemosót, ha nem sminkelek akkor csak szappannal mosom meg az arcom este. de nekem azért jobb a lemosó, mert a szappanos víz nagyon szárítja az arcom.
2010. febr. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

talán azért mert minden embernek más a bőre van?

valakinek zsírosabb szárazabb, stb..

nekem pl nagyon ritkán van 1-2 pattamásom és én sem használok semmi ilyesmit az arcomra..

2010. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*pattanásom
2010. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nade itt most főleg arra gondolok, hogy ugye ezek a lemosók a pórusokból kiszedik a koszt. Van aki vízzel mosakszik, azzal tartja tisztán az arcát, és szép a bőre. Másoknál miért tisztíthat jobban egy lemosó mint a víz? Az én pórusaimat a víz miért nem tisztítja, míg másokét igen?
2010. febr. 23. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Már válaszoltak a kérdésedre de én is leírom ha már újra megkérdezted. Van akinek olyan jó bőre van, hogy elég a víz is. Nekem pl nagyon rossz arcbőröm van, én használok arcradírt (hetente többször és nagyon is láthatóan összehúzza a pórusaimat), arclemosót is.

Sok a gagyi termék de vannak tényleg jók és ezek azért jók mert a megfelelő összetevőket tartalmazzák, amik hatásosabban dolgoznak mint a sima víz.

Ha egyébként nem látszik a bőrödön probléma akkor ne használj minden nap ilyeneket, gondolom azért írtad a kérdést mert nyűg számodra ez a dolog. Ha viszont látható a különbség akkor használj valami terméket az arcodra.

Van akit megáldott a természet szép bőrrel, van akinek meg meg kell küzdeni érte. (Én vért izzadok érte)

2010. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!