Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy lehet Konica nyomtatóval...

Hogy lehet Konica nyomtatóval forgalmit másolni 1 A4 lapra egymás mellé?

Figyelt kérdés

Akárhogy szkenneltem be a forgalmit, akármit állítottam, mivel nem szabvány mérete van, így össze-vissza nyomtatja. Próbáltam nagyobb egyéni méretet beállítani, 1 lapra 2-t nyomtatni, kézi tálcáról adagolni, de lehagyott belőle, meg rossz helyre nyomtatta, stb.

Olyan ember válasza érdekelne, akivel előfordult már ilyen probléma, és tudja a pontos menetet.


Szóval amit szeretnék: 1db A4-es lap oldalára a forgalmi mindkét oldalát, tetőtől talpig.



2015. márc. 6. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem mi köze van ahhoz, hogy mekkora a forgalmi. Szerkeszd össze a két képet eggyé és nyomtasd ki azt. Valószínűleg ez a legegyszerűbb mód rá.
2015. márc. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valószínű azért nem érted, mert még nem volt dolgod ilyesmivel, így azt se tudod mi az, amit csinálni kéne.


A titkárnő, aki amúgy s ért ilyesmihez, nem hinném, hogy majd azzal fog kínlódni, hogy gépre szkennelje a forgalmit, és összeszerkessze a kettőt, majd kinyomtassa...főleg, ha több 100-ról van szó.

2015. márc. 6. 10:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt azért még hozzáteszem, hogy nem hagyományos, asztali nyomtatóról van szó.
2015. márc. 6. 10:11
 4/5 Keszte István ***** válasza:
Én korábban ezt a gondot úgy oldottam meg, hogy a gépen be lehetett állítani, az eredeti mérethez képest hány %-kal legyen kisebb, vagy nagyobb a másolat, majd egy kis ügyeskedéssel a másolandó anyagot és a kézzel visszatett lapot úgy igazítottam, forgattam, hogy simán egymás mellé kerültek a szükséges másolatok!
2015. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen én is így próbáltam, de érdekes módon az üveglapról beolvasva, bármerre forgattam, mindig a lap szélességében nyomta rá.

Kéziről olvasva úgy nyomtatta ahogy akartam, viszont ebben az esetben hiányos volt.


Úgyhogy marad a jó öreg 'buta' HP :D Az megcsinálja normálisan, csak a beolvasás miatt kicsit lassú folyamat.

2015. márc. 9. 06:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!