Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ma már egymás után kétszer is...

Ma már egymás után kétszer is leállt a gépem. Játék közben csinálta ezt. Régebben is csinált ilyet de csak 1-2 alkalommal. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Amikor leáll a gép automatán vosszakapcsol és bedob egy ilyet hogy valami power supply..lefordítottam és azt szűrtem le hogy túlfeszültésg volt,meghogy a táp instabil volt.Pedig elvileg bírnia kellene.A tápom:Chieftec smart 600w gps.A vidikártyám: gigabyte r9 290 4gb.proci:intel core i5 4570.

2015. jan. 25. 14:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Nincs túlhúzva valami a gépedben? Esetleg valami elállítva a BIOS-ban?
2015. jan. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A 600W csak a névleges teljesítmény, a tényleges nem biztos hogy annyi. Húzd ki az optikai meghajtót ha van, illetve a a másodlagos winchestert ha van, úgy próbáld ki. Egyébként új táp gyanús
2015. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
nem húztam fel semmit se..tudatában voltam annak hogy a tápom nem a legjobb ...bár lenne egy kérdésem.a videókártya tetején mi az a kis kapcsoló?
2015. jan. 25. 14:54
 4/25 anonim ***** válasza:
Az, hogy maga a táp ereje megvan, még nem zárja ki annak esetleges meghibásodását. Lehet, hogy kezdi beadni a kulcsot, azért ad túlfeszt a gép felé.
2015. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
a biosban csak bootolási sorrendet állítottam mert újratelepítésnél az kellett..máshoz nem nyúltam.
2015. jan. 25. 14:55
 6/25 A kérdező kommentje:
lehet hogy tényleg komolyabb táp kellene helyette...végülis az elmúlt másfél évben folyamatosan csak komoly játékokra használtam..lehet hogy valóban elhasználódott
2015. jan. 25. 14:57
 7/25 A kérdező kommentje:
és ha így is van hogy másik táp kell akkor tudnátok egyet ajánlani?max 30-35 ezret adnék érte..bár a későbbiekben crossfire rendszert akartam volna kiépíteni...akkor ahhoz elég lenne egy 800-850W os táp?
2015. jan. 25. 15:00
 8/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Alsó vagy felsö tápos?

Vagy tele ment poral lent vagy fent meleget szivott : mindkét lehetösègel túlmelegedet tàp, az is lehet hogy roszul van beteve

2015. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Ha alaplap és gépház is sporolós (de amugy se) én nem terveznék 290 el cfx et (970 el már inkáb) cserélném mikor kevés lesz
2015. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ugye ha tönkre ment más is gépben csak tápcsere nem biztos hogy elég...

prohardver.hu >>> "Melyik tápegységet vegyem?"

[link]

2015. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!