Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Másik monitorral nem igen jók...

Másik monitorral nem igen jók a játékok?

Figyelt kérdés
Nos, egy LCD (( vagy TFT ? )) monitorom volt, de egyik pillanatról a másikra, így beadta a kulcsot, kicseréltük egy régebbi katódsugárcsövesre (( nagy batár monitorra )) és néhány eddigi játék nagyon akad, valamelyiket el sem indítja, mert shader model 3.0 -t kér. Mi tévő legyek?

2015. márc. 5. 15:11
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Rendben meglesem, nagyon szépen köszönöm, hogy időt szakítasz Rám. :)
2015. márc. 5. 16:45
 22/27 A kérdező kommentje:

Nvidia Installer cannot continue

A grafikus illesztőprogram nem talált kompatibilis grafikus hardvert.


Ezt írja ki

2015. márc. 5. 16:54
 23/27 A kérdező kommentje:
Az Eszközkezelőben sincs bent a videó kártya, hogy tudom "felismertetni"
2015. márc. 5. 16:54
 24/27 A kérdező kommentje:
Nos megcsináltam azt a DDU-t, újratelepítettem a videókártyát, levettem a felbontást, deee semmi változás, csináltam töredezettségmentesítőt a DisDefraggal, registryket kitisztítottam Wise RegistryCleanerrel, de nem segített. Nem lehet a probléma az, hogy a monitor átalakítóval csatlakozik a videó kártyához?
2015. márc. 5. 20:11
 25/27 anonim ***** válasza:
És biztos, hogy a kártyába dugtad a monitort, nem az IGP-re?
2015. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Hmmm, csak nem, de majd holnap meglesem, ma már nem akarok zörögni, hogy hozzáférjek szemmel. (( Holnap= ma ))
2015. márc. 6. 00:13
 27/27 A kérdező kommentje:
A-a, jó helyen van.
2015. márc. 6. 12:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!