Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha vennék 4 giga ramot még a...

HabverőMakverő kérdése:

Ha vennék 4 giga ramot még a gépbe, akkor jobban futnának a játékok?

Figyelt kérdés

cpu: 4*3.9GHz, 4.2-ig felmegy

ram: 4gb 1600Mhz

vga: r7 250, 2gb ddr3


2015. márc. 3. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
az újak biztosan.
2015. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 totolala ***** válasza:

Nem mindegy, milyen procid van .. (Pontosan!!)


De szerintem nem mennének jobban, mert valszeg VGA-d a szűk keresztmetszet, s hiába van benne 50gb ram is, ha a VGA-d gyenge .. és köztudott, hogy a jázékok alatt elért eredmény Nagyrészben a VGA érdeme.

És azod neked nem erős :D

4GB ram elég.. Majd akkor vagyél 8at, ha a vga-d r9 280 lesz és min egy i5 kategóriájú procid lesz..

2015. márc. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a konfig úgymond a kategória csúcsa, lehet kicsit segítene, de a 8ramhoz jobb kárya kéne, a jobb káryta meg nem ér semmit ha nincs proci, ami kihajtja.


Innen a leggyengébbnek a procit tartom. Gondolom AMD, és olyan i3-as szinten van. A kártya nem olyan vészes youtubeon ezekből pörgetnek ki jó dolgokat, de jobb procival :)


Mellesleg én így állok. kéne kicsit húzni a gépet, de sajnos ez a kategória teteje (bár hozzá tenném, hogy én lejebb vagyok hardware ügyileg, mint te :D) ramot meg vidikarit kéne venni, de a gta 5re már nem lenne jó, így szerintem gép lesz :)

2015. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha van olyan játék, amelyik a kevés memória miatt lassú, akkor ige, egyébként nem volna semmi gyorsulás
2015. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben köszi :) mentek a zöld kezek :)
2015. márc. 5. 02:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!