Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tablet gyártók jók?

Milyen tablet gyártók jók?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy tabletet ajándékba, esetleg tudnátok ajánlani valamit? Tapasztalatok is jól jönnének.
2015. márc. 3. 19:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Inteles, azzal kompatibilitási problémák vannak, főleg játákoknál fordul elő."

Persze amikor kihozták tavaly év elején volt ilyen probléma, de már nincs. Samsung tab 4 és a memo pad 7 közül ami nekünk van jobb az asus, mint a samsung. Aztán nem olvastam valahol, hanem látom a saját szememmel. Én nem bántam meg. Lenovo meg tény, hogy jó. A másik választás az lett volna, de nem a kérdező által vett, hanem egy picit drágább 34000 lett volna, de a feleségemnek az asus tetszett meg jobban.

Gyerekeknek két régi myaudio tabletje van (azt ne vegyetek), bár már 2 éves elmúlt mindegyik, de ritka belassulások vannak rajta, illetve fagyások. Vettünk nekik mi is billentyűzetes tokot, de nem használják. Ráadásul a másik kettőhöz sem használjuk. Szerintem arra költeni pénz kidobás. Persze kinek mi tetszik. Először mi is azt gondoltuk milyen jó lesz, aztán nem.

2015. márc. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Már megjött és be is üzemeltem, illetve megkapta a gazdája, aki nagyon örül neki. A billentyűzettel el kellet szórakoznom, a hozzá adott leírás vicc kategória olyan értelemben, hogy egyáltalán nem úgy működött a beállítása, ahogy le volt írva. A tokot azért akartam hozzá, hogy egyrészt tartsa valami, illetve webkamerás beszélgetésnél szerintem kifejezetten jó, ha nem kell egy óráig kézben tartani.


Egyébként kötődök a lenovohoz, mindenből szeretek azt venni, van egy három éves lenovos laptopom, ami mai napig tökélestesen működik, pedig még semmilyen karbantartásnak nem vetettem alá komolyabban. Egy cimborám hasonló képességű acer-t vett, de neki egy, másfél év után problémái voltak vele, folyton lekapcsolt, belassult, túlmelegedett. Pedig én durvábban használom, rendesen hajtom a processzorát is, szóval engem nagyon meggyőzött a lenovo. Még egy tanárom ajánlotta anno tapasztalatból. Van amikor napokig megy és semmi baja, remek eszköz. Ezért is kérdeztem, hogy milyen gyártók jók, kíváncsi voltam, hogy itt is dominál-e a lenovo.

2015. márc. 5. 17:44
 13/13 anonim ***** válasza:

Sok sikert hozzá! Persze tok kell hozzá, de szerintem 3000 körül már jó tokokat lehet kapni. Billentyűzetesre gondoltam, hogy felesleges.

Én amikor 2007(vagy 2008) februárjában vettem a lenovo laptopot minden ismerősöm lehülyézett, hogy az kínai és nem szabad megvenni. Azóta még semmi baja nem volt. Párhuzamosan van rajta windows 7 és linux. Akik lehülyéztek azoknak már mindnek kinyiffant az akkor, vagy az abban az évben vásárolt laptopja. HP-k főleg, de volt acer és dell is köztük. Szomszédomnak az első HP-ja a mienk előtt 3 hónappal vette karácsonyra, kb. 3 évesen meghalt olyan áron tudták volna javítani, hogy nem érte meg. Illetve a szervízbe nem tudták mi okozta a problémát és nem is garantálták, hogy javítás után sokáig jó lesz. Vett másikat (lánya és veje USA-ban él és rábeszélték megint). Az se bírta sokáig. Tőlem kérdezte meg, hogy milyet vegyen. Én lenovót, vagy asust javasoltam (vannak persze még jók), mert a környezetemben ismerősöknél főleg ezek váltak be. Elment, hogy megvegye és ott az eladó rábeszélte samsungra. Egyenlőre jó és elégedett vele, igaz nincs még 1 éves.

2015. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!