Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen tablet gyártók jók?

Milyen tablet gyártók jók?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy tabletet ajándékba, esetleg tudnátok ajánlani valamit? Tapasztalatok is jól jönnének.
2015. márc. 3. 19:36
1 2
 1/13 totolala ***** válasza:
Kereted?
2015. márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nincs jó vagy rossz gyűrtó, minden gyártónak vannak jobb és rosszabb termékeik.

Mennyiért akarod venni, mire kell, kell-e a 3g vagy gps?

2015. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó lenne egy 30-35-ből kihozni, de úgy, hogy szeretnék hozzá billentyűzetet is.
2015. márc. 3. 19:59
 4/13 A kérdező kommentje:
Leginkább netezésre, valami játékra, közösségi oldalazásra, videózásra. Az alap semmittevésre.
2015. márc. 3. 20:00
 5/13 anonim ***** válasza:

Én múlt héten vettem a feleségemnek egyet születésnapjára. Külföldi és a magyar tesztek szerint is jó. Nekem samsung tab 4 van, de szerintem ez az asus amit vettünk nagyon jó. Wifi-zésre és olvasásra használta a feleségem és több mint 11 óra után lett 7 % a töltöttsége. Gyorsabbnak tűnik, mint a samsung és rengeteg szoftverrel van ellátva. Mall.hu-n vettem, mert ott éppen akciós.

[link]

2015. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mivel nem igazán érkezett válasz magam választottam és rendeltem egyet, de az általad linkeltel összehasonlítva úgy érzem jól választottam.
2015. márc. 4. 16:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Végül melyiket rendelted?
2015. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

[link]

Ez lett a vége, plusz egy billentyűzet tokkal, ami viszont a drágább kategória volt.

2015. márc. 4. 17:18
 9/13 anonim ***** válasza:
5 vagyok. Szerintem 30000 Ft-ért korrekt. Annyi a különbség, hogy az általam belinkelt asusban van hátlapi kamera is, nem 8gb, hanem 16 gb háttértár van benne. Újabb az asushoz az android, nem mediatees, hanem intel processzor van benne, illetve 2 év gari van rá. Ezért van a 7000 Ft különbség. Jók a lenovok is, nekünk a családban 2 lenovo laptop van, egyik 7 éves másik 1 éves lesz. Jók! Többre tartom, mint az agyon reklámozott márkás gépeket. Szomszédban 2 HP halt be, most samsungot vettek.
2015. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
# 8 Jó választás volt, sokkal jobban megérte, mint az Inteles, azzal kompatibilitási problémák vannak, főleg játákoknál fordul elő.
2015. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!