Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a két tableten gondolkodo...

Sztrecskó kérdése:

Ezen a két tableten gondolkodom. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az egyik Lenovo A7 40 A3500l, a másik Toshiba Encore Mini WTZ C 100.

Az egyik androidos, a másik Windowsos. Szerintetek jobban megéri-e Windowsosat venni az ára ellénére?

Sajnos a lenovorol nem találtam magyar kritikát, csak a toshibáról. Az viszont nem volt túl biztató.

Alapvetően munkára kell: pdf olvasás, szerkesztés, szövegszerkesztés, képmegjelenítés, internet. Néha filmezéshez is használnám.



2015. márc. 1. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeket hagyd, ezek nem túl megbízható márkák ha okostelefonról/tabletről van szó.

Ezekben gondolkodj:


Nexus 7

Nexus 7 2nd gen

Nexus 9

Sony Z2/Z3 tablet

Samsung Note széria


Tudom hogy sok közülük elég drága, de mondjuk egy első generációs N7et be lehet szerezni elég olcsón, és garantáltan kevesebb bajod lesz vele mint a fentebb említett csodákkal.

2015. márc. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs túl nagy keretem, és mindenképp újat szeretnék venni, nem használtat
2015. márc. 1. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Maximum mennyit szánnál rá?

A lényeg, hogy ilyen no-nameket ne vegyél, ha ráér, inkább gyűjts még egy kicsit.

2015. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát, max 35-öt. Azért ezeket a márkákat néztem, mert ezeket legalább ismertem. Van nagyon sok ezen az árkategórián alul is, ilyen MyAudio, WayteQ, Prestigio, stb. de ezekben nem tudom, mennyire szabad megbízni...

Vannak ennél jobb márkák is, de azok drágábbak annyival, hogy ne tudjam megvenni őket.

2015. márc. 1. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Tyű, hát ha mázlid van, 50ből tudsz már venni valami jót. De 35ből...

Mindegy, a fentiekből a lenovo-t válaszd inkább, az megfelel azokra, amiket írtál, de idővel másra is akarod majd használni és akkor már nem fog tetszeni.

Am most nézem hogy csak elöl van kamerája, ilyet se láttam még... Szelfi-generáció előnyben :D


Mindenesetre tartom magam hozzá, hogyha nem sürgős, akkor gyűjts egy jobbra, ha igen, hát akkor vedd meg a lenovo-t.

2015. márc. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most láttam, hogy eddig a toshiba akciós volt, mától viszont ez megszűnt, és sokkal drágábban lehet csak hozzájutni. Hát úgy érzem, ez a probléma ezzel eldőlt...
2015. márc. 1. 22:50
 7/7 Kisadi55 válasza:
Apumnak Nexus 7-e van(2012) és laggol. Nexus ide vagy oda. A Lenovo simán jó. :) Telefonom is az, 34000-ért vettem, és semmi lagg. Tökéletes.
2015. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!