Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen merevlemezt vegyek?

Milyen merevlemezt vegyek?

Figyelt kérdés

Az alap, ami a konfigban van, az a TOSHIBA Desktop 500GB 7200rpm 32MB SATA3 DT01ACA050 nevű merevl.


Ez ugye 13.621 Ft körülbelül.

Én max 15 ezerig vennék merevlemezt, de ha ez jó, akkor nem is kell vennem.

Nem tudom hogy a merevlemezek ára hogy megy, így írhattok gyártó neveket is, vagy egy egész merevlemez nevét. Én inkább a neveket várom, mert nem mozgok otthonosan a merezlemezek házában.


Nem tudom hogy itt számít -e a processzor vagy a táp vagy ilyesmi, de ha igen akkor szóljatok, és leírom.



2015. febr. 24. 10:48
 1/8 Tengor ***** válasza:
Pár ezret még hozzáteszel (most épp 1500 Ft-ot) akkor már 1 TB-osat is kaphatsz.
2015. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az hogy lehet, hogy ez ( Toshiba 500GB 32MB 7200rpm SATA3 DT01ACA050 ) 1 TB -os, és olcsóbb mint a többi?


Vagy tudnál mondani nevet?

2015. febr. 24. 11:14
 3/8 Tengor ***** válasza:

Én ezt a WD-t mondanám: [link]

Bár a teljes válaszhoz hozzátartozik, hogy nem ismerem elég behatóan a HDD elhalálozási arányait, de én ezt venném.

2015. febr. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja, értem... arra amit én írtam mindenki azt mondja hogy rossz, 1 hónap múlva behal, 1 hét múlva csörög stb...


A Western Digital Caviar Blue 1TB SATA3 WD10EZEX -nál jobb nincs, elfogadható áron? Mondjuk ugyan azon, vagy pár százassal többért? Páran azt mondják hogy zajos...

2015. febr. 24. 11:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Az olcsó 1TB-os HDD-kből teljesen mindegy melyiket veszed szerintem.

Ha 500GB is elég, akkor WD5000AAKX-et vennék, csak elég drága a méretéhez képest..

2015. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A WD5000AAKX ( [link] ) ról nem a legjobb hírbeszéd jár... Kb minden 2. vagy 3. komment rossz tulajdonságot ír róla
2015. febr. 24. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nincs szükséged 500 GB-ot meghaladóan tárhelyre, és ez gond nélkül működik a gépedben, akkor nem kell másikat venned.

Ez egy teljesen vállalható winchester.


Az Iponos vásárlók [link] legalábbis elégedettek vele.

2015. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Western Digital Caviar Black. Gyors, megbízható, az ára is vállalható, még nem hallottam rosszat róla.

Nekem 3 éve dolgozik egy ilyen a gépemben, ezen vannak a telepített játékaim. A rendszer természetesen SSD-n van.

2015. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!