Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Maxwell vagy Wd külső merevlem...

Maxwell vagy Wd külső merevlemezt vegyek?

Figyelt kérdés

Maxwell: 3.0 1tb

Wd: 1.5tb 2.0



2014. dec. 17. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:

OFF: Nekem Adata van, az jó :D

ON: Ár? Szerintem WD, az megbízhatóbb. Hangsúlyozom: !!SZERINTEM!!

2014. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A WD az tényleg megbízhatóbb, na meg ha jól tudom, akkor a Maxwell nem gyárt merevlemezt, csak tokot és abba rak bele egy merevlemezt (Hitachi, Toshiba, WD, Seagate stb), a WD meg tuti, hogy WD-t rak bele.
2014. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem egy maxwell 3.0-s van több, mint fél éve, kifogástalanul működik, de tény, hogy a wd nagyobb márka. DE! 2.0-t ne vegyél, mert különben beleőszülsz mire teleírod.
2014. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

És akkor még 1.0-t nem is próbáltál, ahhoz képest a 2.0 megváltás.

Egyébként meg szerintem találsz 3.0-as WD-t is.

2014. dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Én is úgy érzem meg olvasom hogy wd jobb, hiába 3.0, megbízhatóbb wd! Elég sok adatot fogok tárolni úgyhogy nem örülnék, ha elveszne! Maxell egyébként félre írtam! Bocsánat miatta!
2014. dec. 17. 19:55
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben! Azért körülnézek! Az idő nem számít, csak megbízható legyen!
2014. dec. 17. 19:56
 7/10 anonim ***** válasza:

hát ha sokat írsz akkor számít.. kb 10x a sebesség különbség :D

de persze ha ráérő típus vagy, akkor a te dolgod, de nem mindegy, hogy 5 perc alatt ír ki valamit, vagy 50..

2014. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért akkora sebességkülönbség nincs, főleg ha azt nézzük, hogy az USB 3.0 portok se hozzák az elméleti sebességüket, a 2.0 portok meg már kezdik, bár már kimenőbe vannak.
2014. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én a maxell-en olyan 70-90MB/s-el írok (persze nagy fájlokat, nem 5000 kicsit), jó fajta 2.0-a pendrive szerintem nem éri el a 10MB/s-t. de már rég használtam olyat hálistennek.
2014. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én mindenképpen a WD-szavazok.


Ezt nézd meg. Nagyon jó kis merevlemez és még szép is:)


https://www.youtube.com/watch?v=UqU2DK9tnKw


Felsorolom továbbá miket fontolj meg mielőtt választasz:

-Sebesség / csatlakozás - itt USB 3.0 a legelterjettebb és gyorsanak is mondható

-Biztonság - vannak meghajtók melyek csak tárolni képesek az adatot, de vannak olyanok, melyekhez járnak egyéb plusz biztonsági szolgáltatások

-Ár

-Tárolókapacitás

-Jár e hozzá felhős extra tárhely.

2015. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!