Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen 2 terrás merevlemezt...

Milyen 2 terrás merevlemezt vegyek?

Figyelt kérdés

SSD mellé venném, ugyan most van 700gigányi hdd merevlemez kapacitásom, de régiek és eléggé le vannak nyúzva, ezért szeretnék venni egy újat. Kettő között vacilálok de el lehet téríteni egy harmadik felé is.

Seagate barracuda és WD caviar green. Melyiket vegyem meg szerintetek?



2015. jan. 29. 14:52
 1/3 anonim válasza:
Szerintem jobb választás a WD caviar green nekem is WD van és meg vagyok vele elégedve Fordulatszám 7200 rpm ,Cache mérete 64 MB vagyis jobb mint a seagate (szerintem)
2015. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
WD Purple 2 GB. Elég jó. 24 órás használatra tervezve, úgyhogy bírja, akár torrentet is.
2015. jan. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
5K4/5K9 merevlemezek között érdemes nézelődni - a WD Green a fordulatszámszabályozással ezt félig meddig tudja is, de azért nem a legerősebb széria. Kulcsfontosságú adatokról azért legyen még egy másolat.
2015. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!