Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopomba vettem új merevle...

A laptopomba vettem új merevlemezt, de kiesik a helyéről. Miért?

Figyelt kérdés
A HP G62 laptopmba vettem új merevlemezt, mert a régi tönkrement :( (5 éves volt, 2010-es). és kiszedtem a régit és beraktam az újat. az új kiesik a helyéről, mert kicsi. kisebb mint a régi merevlemez. a réginek a 4 sarkán volt 4 gumivalami, aminek köszönhetően belepasszolt a laptopba. az újon nincs. az új szabálys téglalap, nem úgy mint a régi. leszedtem a régiről azokat a gumi valamiket, és próbáltam kiékelni vele az új merevlemezt, de nem sikerült, ezért visszaraktam a régire. Mit csináljak hogy belepasszoljon a laptop foglalatába?
2015. jan. 27. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
kétoldalas ragasztó szallag/ [link]
2015. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz. Nem fogok venni ilyet, ennyi erővel új laptopot vehettem volna. 30 + 20 = 50 egy tizest hozzárakok és új laptopot vehetnék
2015. jan. 27. 15:36
 3/8 coopper ***** válasza:

Szia.


A Youtube szerint van a hdd-nek kerete azt kellene leszedni róla és átrakni az újra : https://www.youtube.com/watch?v=S2T3n95Y4ks


Sok sikert.

üdv.

2015. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kereskedelemben lehet laptophoz belső tartót kapni


[link]


A keretbe becsavaroztad a keretet becsavaroztad ?

2015. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A KERET, AZT MÉG NEM IS PRÓBÁLTAM, AZTHITTEM AZ ALAPBÓL OLYAN!!!!!!! hogy én mekkora hülye vagyok??!! igaz elösször cserélek merevlemezt, de akkor jó :D :D

most működik, passzol, stimmel köszi :D (Megy a zöld kéz)

2015. jan. 27. 16:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Keretecske gombocska hová fut a winyocska ? most már sehova mert le van csavarozva
2015. jan. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D pontosan
2015. jan. 27. 19:40
 8/8 anonim ***** válasza:
:)
2015. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!