Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez egy jó merevlem...

Szerintetek ez egy jó merevlemez? (Toshiba 320GB SATA2 32MB) És ha valaki van olyan kedves elmagyarázná mit jelent ez a Cache 32MB?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az SSD a legjobb de nem nagyon szeretnék venni mivel elég drága még a kisebb méret is.

Egyébként ez az a merevlemez:

[link]



2015. febr. 16. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért pont ezt választottad, amikor kicsi is, lassú is, és drága is. Biztos megvolt rá az okod.


A 32MB cache azt jelenti, hogy ekkora a gyorsítótár mérete. Mivel az adatok nem egyből íródnak a korongra, hanem itt tárolódnak. Ennek leginkább sok kisméretű fájl esetén van értelme.

2015. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak egy új Winchestert szeretnék venni és keresgéltem (nem nagyon értek hozzá). Tudnál ajánlani egy jó merevlemezt? Játékra használom a gépet.
2015. febr. 16. 17:47
 3/6 A kérdező kommentje:

És ez?

TOSHIBA 3.5" HDD SATA-III 500GB 7200rpm 32MB Cache

2015. febr. 16. 17:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Sata 3 jobb lenne, gyorsabb, persze kérdés, az alaplap is bírja-e a sata 3-t.
2015. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt néztem ki inkább:Western Digital Caviar Blue 1TB SATA3 WD10EZEX


Alaplap az nemtudom, hogy támogatja e.

Egyébként ilyen alaplapom van:ASUSTeK M5A78L-M LX (AM3R2)

2015. febr. 16. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Elvileg támogatja.
2015. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!