Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gigabyte GA B85 D2V Intel...

Gigabyte GA B85 D2V Intel i5-4440 4Gb ram Toshiba 500gb merevlemez Shapphire r9 270 FSP 400W HEXA jó konfiguráció?

Figyelt kérdés

Jó párosítás a proci és a VGA?

Később veszek majd még 4GB ramot.

137k Az összes aki tud jobbat összerakni azt irja nyugodtan.

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2014. aug. 22. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Gépet nem azalapján rakunk össze, hogy mihez mi illik vagy sem, vagy melyik szín néz ki jobban ha beleteszed... :-)


Vannak akik Intel szimpatizánsok... ...vannak akik ATi (AMD Radeon) szimpatizánsok... ...vannak, akik AMD szimpatizánsok, vannak akik nVidia fanatikusok...


Namármost minden egyes csoport tagjai arról fognak győzködni, hogy az ő imádottjuk a legjobb! :-)


Én nem! :-)


Vedd meg! Próbáld ki! Aztán meg írd le a tapasztalataidat! Nincs kizárva hogy jó véleményed lesz, meg ennek az ellenkezője sem... :-)


A Toshiba HDD-ről egyik-másik fórumon ollvasni lehetett, hogy voltak vele problémák, de tudod mindennel lehetnek problémák! :-)


A tápod kapacitása tűnik kevésnek, én biztos legalább egy 500W-ost vennék, azon belül is valami Chieftec típust... ...de nem akarlak befolyásolni! :-)

2014. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még hazudsz is igaz mondó....Jó párosítás
2014. aug. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Teljesen elég egy ilyen konfignak egy HEXA 400-as, én terrás winyót vennék, alig drágább.
2014. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lapnak inkább egy ASROCK B85M-HDS, már ha mindenképp b85ös kell, de én h97-et vennék.
2014. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!