Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem hajlandó vissza...

Miért nem hajlandó vissza adni a laptopom a szerviz? El akarják tőlem bugázni?

Figyelt kérdés

Nem kapcsolt be. Kétszer cseréltek alaplapot(gondolom milyen minőségit tettek bele ha megint ki kellett cserélni)

És most hetek után rátelefonáltam, és azt mondták ők nézegetik de nekik bekapcsolt.

De azért probálnak utána járni nekem miért nem kapcsol be!

Akkor mondtam, hogy kérem vissza. És majd egy másik szerviz utána néz, de egyből elkezdtek mentegetőzni, hogy még egy hetet kérnek, megprobálják többször kapcsolgatni!


Miért nem akarják vissza adni amikor jó?



2015. febr. 14. 10:19
 1/2 Lajtai László ***** válasza:
Gondolom ez nem garanciális szerviz? Hány hete van ott? Ha nincs baja menj el érte. A bevizsgálás nem tarthat tovább pár napnál.
2015. febr. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 pinkpancser ***** válasza:
Ha nem garanciális csere volt akkor valószínűleg nem is volt csere, csak BGA-zták. Ha nem garba ment akkor még a régi alaplapot is vissza kellett volna adniuk.
2015. febr. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!