Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok PC-n 3D-ben...

Hogyan tudok PC-n 3D-ben jatszani?

Figyelt kérdés

Van egy samsung tv-m ami atalakit 2Dbol 3Dre.

Azt olvastam nem csak ezzel a mosszerrel lehet csinalni hanem egy program segitsegevel is csak mi az a program milyen szemuveg kell hozza stb.

Kerdes meg hogy a programmal nagyonn melyseget adhat a jatek mint amit a tv atalakit 3dbe vagy inkabb ne is probalkozzak a programos verzioval?

Sapphire r9 280x es kartyam van.



2015. febr. 10. 22:14
 1/7 Komplikato ***** válasza:
A kérdést nem értem. A 2D-ből 3D-be konvertálás videókra vonatkozik, nyilván pár lejátszó is tudja PC-n. Játéknál meg támogatnia kell a 3D sztereo megjelenítést a programnak, az meg kiküldi a 3D képes mgejelenítőre, nem? Akkor meg nyilván a hozzá való szemüveg kell.
2015. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat a tvn van egy gomb ami a tv kepet atalakizja 2dbol 3dbe a tv hez valo szemuveggel kiprobaltam mar a 3dt de nem tetszett annyira a melysege. Es arra lennek kivancsi hogy ha van e olyan program ami ugyanerre kepes csak esetleg jobb melysegegt ad a kepnek es higy ahhoz milyen szemuvegre lenne szuksegem. A tvm aktiv szemuveges ha ez szamit
2015. febr. 11. 00:01
 3/7 anonim ***** válasza:

jól értem PC-n akarsz 3D-ben lejátszani,egy program segitségével?

amegjelenített filmet min kívánod megnézni?

a tv-n?

a monitoron?

2015. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt még a win95-98 alá 3D-s videó kártya, amit a szgép saját videó kártyája helyére kellett betenni és a saját programját telepíteni hozzá, amiben lehetett állítani a térhatás mélységét és még sok mindent. A szemüveg vezetékkel csatlakozott a videó kártya csatlakozójába. Normálisan nézhető térhatású képet láttam pl a DOOM3D-ben vagy a HEXE nevű programban, de pl a Needforspeed is ment 3D-ben, csak úgy kellett indítani. Ezeknek a súgójából lehet kikeresni a 3D indításához a kapcsolót, ami vonal -és egy betű volt a fájl exe után. Nézd meg a súgóját a játékoknak, ott benne van a 3D indítás. Meg is jelenik a kettős kép a képernyőn, de a speciális kártya nélkül szerintem a tv-re kapcsolva sem hiszem,. hogy lesz térhatás. Nem tudom, hogy a szinkronizáció így létre jön-e.
2015. febr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Komplikato ***** válasza:

"Es arra lennek kivancsi hogy ha van e olyan program ami ugyanerre kepes csak esetleg jobb melysegegt ad a kepnek es higy ahhoz milyen szemuvegre lenne szuksegem. A tvm aktiv szemuveges ha ez szamit"


Na akkor még egyszer. Ha tud 2d-3d konvertálást a tévé, és van saját szemüvege, akkor nyilván tud az a tv direkt 3d videót (vagy játékot) is megjeleníteni, amihez nyilván a SAJÁT szemüvegét kell használni. Pont.

PC-re van jó pár 3D lejátszó képes program, a friss PowerDVD is tudja, de némelyikben van 2d-3d konvertálás (sok értelme szerintem nincs), illetve jobbakban valós 3D filmeknél állítgatható a kép mélysége.

Ez az orosz program is tudja ezeket és még ingyenes is:

[link]

Nyilván ilyen programokban a szemüveg/megjelenítő típusa állítható. Sok értelme nem lenne ha csak egy féle eszközt támogatna.

2015. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézz körül itt, ez kell neked!

[link]

2015. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sziasztok azt szeretném megkérdezni hogyan tudok windows 7 en 3d játékot jácani mert a pokoli szomszéd be jön hangja de kép nem fekete vagy mit tölcsek le rá még hogy bejöjön?
2017. márc. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!