Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gép tűnik jobbnak?...

Melyik gép tűnik jobbnak? Nagyrészt játszani szeretnék majd.

Figyelt kérdés

Első:

AMD A10 6700. 3.7GHz

AMD HD8670D

ASRock FM2A88M Extreme4+ alaplap

Kingston HyperX Blue DDR3 8gb (2x4)

WD 500GB Caviar Blue 7200rpm HDD

FSP Hexa 400W 80+ hatásfokú táp

+ TP-LINK TL-WN751ND wifi kártya

Második: Alaplap: Asrock FM2A88X Extreme4+

Processzor: AMD A8-6600K BOX BE

Processzorhűtő: Thermaltake NIC F4 CL-P0606

Memória: Kingstone 8GB HiperX XMP Beast DDR3 2400MHz CL11 Kit

Merevlemez: Samsung ST3320311CS 300GB SATA II7200rpm-100/100 HDSen

Ház: Thermaltake Commander MS-I Snow Edition VN40006W2N

Tápegység: Thermaltake Smart SP-530PCBWEU 530W 80+

Egyéb: a ház ventijén kívül még 3db ledes ventilátor


2015. febr. 1. 21:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
amit te egyénileg raksz össze
2015. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

1:nem is értek hozzá hogy össze tudjam rakni.

2:nincs is kedvem annyira foglalkozni vele.

3:kérdésre nem kaptam választ..

2015. febr. 1. 21:46
 3/21 anonim ***** válasza:

-kérdés mennyiért vesztegetik ezen gépeket?

-ezek mindketten integrált videokártyás számítógépek (APU-k) ,a múlt játékait jól viszik, a jelen és jövő játékaira nem számíthatsz velük. Vehetsz beléjük később videokártyát is ami viszi a jövő játékait is, de későbbi fejlesztés felesleges a már ma elavult FM2-es foglalatú gépeken.

-ha se nem értesz a gépekhez,de kedved sincs foglalkozni velük, lehet hogy rád-sóznak egy számodra nem épp megfelelő gépet.

2015. febr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Spájró válasza:
A caviar blue hdd helyett inkább green-t vegyél, mert sokan mondják, hogya blue nem valami jó.
2015. febr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
attól hogy milyen színű vinyót vesz a gépébe még nem fognak jobban futni a játékok :)
2015. febr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A memória 8Gb nem rossz, processzorból a 4 magos sem. (kevesebbet egyikből se)

Jól szellőző házat nézz, de azért egy 500W-os tápot rakj be alá, még ha nem is használod ki.

De vinyó helyett mindenképp SSD-t tegyél be, 120Gb-os van 20-ért 250Gb-os 35-ért. Arra tedd a rendszert meg a játékokat. Ez ma már alap.

Videókártyából meg amilyenre van pénzed, de egy középkategóriásnál jobbat nem vennék (olyan 40 körül), inkább később (ha már kevés a legújabb játékokhoz)cserélsz benne ezt meg eladod, nem buksz olyan sokat.


Procihoz ha adnak hűtőt, szerintem nem kell cserélgetni, nekem eddig minden referencia hűtő jól működött, igaz én nem is tuningolgatok, nem látom értelmét, kockáztatom a gépet a semmiért. Ha kevés a lóerő, vegyél másikat ezt meg add el annak, akinek elég.

Sokaknak ez sport. Minek? Ha szaggat egy játék, a tuning után sem lesz zökkenőmentes. Akkor meg minek, hogy többet zabáljon a gép meg terheljem az alkatrészeket, utána meg árulom mint alig használtat és jól átverek valakit.

2015. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"De vinyó helyett mindenképp SSD-t tegyél be, 120Gb-os van 20-ért 250Gb-os 35-ért. Arra tedd a rendszert meg a játékokat. Ez ma már alap. "

-nekem van egy 120 Gb-os SSD-m a rendszernek és programoknak, a játékokat az 1 GB-os HDD-re telepítem.

Nem gyorsul a játékok futása attól hogy mire telepíted. Csak a betöltőképernyőt látod rövidebb ideig, a Loading feliratot.

2015. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

És én hol írtam, hogy gyorsul a játék?

Egyébként gyorsul, de nem fps-ben, hanem ahogy írtad, töltés időben, de nem csak a játék, hanem az egész rendszer, nem is kicsit!

2015. febr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

-de a kérdező nagyrészt játékra akarja a gépét használni!

-ezt le is írja a FŐ kérdésében

2015. febr. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
És az ssd amit írtam nem is rontja a játék teljesítményt! Sőt növeli az élményt!
2015. febr. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!