Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alesis Elevate 5 hangfal ér...

Alesis Elevate 5 hangfal ér valamit?

Figyelt kérdés

Ez egy 40 ezer forintos hanfalpár.


Professzionális hangfalnak szánják, de abban a világban 40 ezer forint még bőven bóvlinak számít.


Szól ez a hanfal valamennyire? Úgy értem van valami kis mély? Vagy totál erötlen cincogás az egész, amit tud?


2015. febr. 9. 22:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nekem az íróasztalomon mégiscsak elfért egy pár Wharfedale, 20-as hangszóróval, meg fél méter magas... DE nem különben az álló hangfalak sem foglalnak brutál sok helyet, hiszen karcsúak, annyit foglalnak, mint egy állványos monitor.


Na EZ a JBL sok helyet foglal: https://www.youtube.com/watch?v=FuoKMZLDnYE Azt elfogadom kifogásnak, hogy ilyen nem férne el... :D

2015. febr. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

A komoly mely alatt azt ertem h erzed h razza az asztalt az ilyen 50-60hz (ha nincs alaparnazva a hangfal)


Nekem csak ennyi kellene.


Bomboltetni nagyon ugy sem tudom, de azert kene egy moderalt hngero h halljam hogy all ossze a dal. Mert fejhallgaton nagyon mas.


Sajnos amilyen markakat mondtaly az nekem mind ismeretlen


Nekek csak aktiv hangfal johet szoba, mivel nincs erosirom meg semmim, nekem csak plug and play jihet szoba.


Hangkartyam is csak ilyen egyszeru, egyetlen kimenet van rajta (regen emu 0404em volt mikor meg asztalo gepem volt de nem hasznaltam ki egyaltalan)

2015. febr. 10. 22:44
 23/32 anonim ***** válasza:

"A komoly mely alatt azt ertem h erzed h razza az asztalt az ilyen 50-60hz (ha nincs alaparnazva a hangfal)"


-Fizikailag ez sem pont így működik.


Álló hangfalat nem azért vesz a zenebarátok többsége, mert üvöltöztetni szeretné, hanem azért mert simán egy oktávval lejjebb mennek, mint a polcsugárzók jó része.


Nincs erősítőd, csak plug and play jöhet szóba. Erősítőt is lehet venni... fejhallgató kimenetről is működik egy erősítő.


Ahogy elnézem, gyűjts nagyobb méretű, márkásabb aktív monitorra, meg főleg hallgasd meg mielőtt megveszed.

2015. febr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Én annak idején vettem használtam egy Marantz p550-es erősítőt, meg B&W dm 600-as hangdobozokat. Az egész 50-nél kevesebb volt... És ennek már van mélye. De neked kicsit nagyobb hangfalat ajánlanék.
2015. febr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

ha esetleg miskolci vagy környékbeli vagy, gyere el, hallgasd meg a ládákat.

Délután csinálom a videót

2015. febr. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Pesti vagyok.


Igazából elmehetnék akármelyik boltba, csak ahogy észrevettem, ott nagyon ciki előszedetni velük ilyen olcsó portékát. Ezeket általában ki sem állítják.


audioengine a2 egy kis hangfal, az mégis ki van téve. Gondolom, mert csillagászati árú

2015. febr. 11. 10:07
 27/32 anonim ***** válasza:
TE tényleg csak a kifogást keresed. Azért vannak, hogy megmutassák, hogy mit tud a cucc, senkit nem érdekel, hogy milyen pofát vágnak, tegyék a dolgukat a boltosok. Tudod mit, hagyd a fenébe szerintem is, legalább 4-5 megoldást fölvázoltak/tunk. Nem akarásnak nyögés s vége. Nem kell neked ez a hobbi.
2015. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Video megvan, csak nem volt időm feltenni.

Ma pl óvodai csoport farsangot hangosítottam róla (nem volt lehetőségem a PA-t pakolni)

bő fél hangerő felett, 24 gyerek, és kb 50 szülő.

Mikrofon, és zene. Nagyon meglepődtem, milyen szépen, és hangosan szólt.

2015. febr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

na eddig az összes boltba kb kiröhögtek, hogy miért nem veszek 100+-ért egy rendes pár hangfalat. Ilyen 6-8 colosat.


A kisebb hangfalakból alig adnak el, viszont a drágákból meg több párakra is kapnak rendelést.


valakiknek valahol NAGYON van pénz!


Na, szal 8nm-es szobába vennék egy tannoy 402-t, aztán huzzák a szájukat, hogy HÁÁÁÁÁÁÁÁÁT EZ PICIKE...

2015. márc. 5. 15:01
 30/32 A kérdező kommentje:
na végül olyat vettem, hogy presonus eris e5
2015. márc. 22. 11:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!