Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD/Intel segítség?

AMD/Intel segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Laptopot szeretnék venni hordozhatóság végett, mivel csak néha lenne hurcolva (és akkor is táskában természetesen) a minőség annyira nem fontos tényező, sokkal inkább az érdekelne hogy egy AMD-s processzor mennyire van "elmaradva" az Intel Core i.. szériás társaitól.:)

jelenleg AMD-t használok bár Intel párti vagyok és nem tudom mennyire féljek az amd-s laptopoktól:D

elég sokan szidják az amdt merthogy az olcsó és nem olyan teljesítményre képes mint egy intel (tény és való, de válság van:D:D), szóval max 165öt rászánok, ha már ezt a teljesítményt hozni tudja mint a jelenlegi konfigom teljesen meg leszek vele elégedve.

a mostani gépem dióhéjban:

CPU: AMD Athlon II X2 250 (2x3,00GHz)

RAM: 4GB DDR3

VGA: VTX Radeon HD5670 1GB GDDR5


elvárásaimhoz még hozzátenném hogy minimum 500GB winchester, és lehetőleg dedikált 1 gigás videókártya:)

köszönöm előre is, bocsi hogy hosszú voltam :D:D



2015. febr. 7. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem intelt vegyél az hogy 1 gigás a kártya elhanyagolható ami annyira nem hogy ddr3-as illetve ddr5 ős e mert az utóbbi gyorsabb is viszont én nem tudom melyikbe teszik a gyorsabb memória busszal rendelkezőt. ha játékra is használnád akkor olyan kellene amiben van legalább egy i3 proci + 4gb ram + gtx 740m esetleg gt630 de azt nem tudom hogy gyártják e még illetve hd 8750m.
2015. febr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ, kész laptop konfigot is meghallgatok:)
2015. febr. 7. 17:35
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ebben az árban ddr5 még nincs

740m +1 ha találsz árban, minöség azért fontos lene mert sok nyúzot gyenge laptop elromlik

3ev gari nem art minimum

2015. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
840m -et találtam picivel jobb a gt740m-nél kb 10-20% b:)
2015. febr. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ddr3-as is bőven elég, a lenovo z50-70-et énis néztem:) köszi, pacsik mentek
2015. febr. 7. 17:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!