Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kékhalál videókártya probléma e?

Kékhalál videókártya probléma e?

Figyelt kérdés

A napokban azt tapasztaltam, hogy sokszor a számítógépen zöld pöttyök jelentek meg, de nem foglalkoztam a dologgal... azonban többször is kidob kék halállal amikor a videokártyának megterhelő folyamatot végzek (azaz semmi se történik ha csak nézek 1 filmet vagy videót)

Azért feltételezem, hogy baja van a videokártyának mivel régebben elszállt az egyik ventilátor amit azóta se tudtam kicserélni( elfelejtődött). Menyire tartjátok valószínűnek, hogy ez bemondta az unalmast? Valamint egy amd hd 4800 as van most, és mire cseréljem ki(nem vagyok túl nagy igényű)? Valamint van e esély arra, hogy más a hiba oka?



2015. jan. 20. 22:32
 1/1 anonim válasza:
A pöttyök valószínű a vidikártya miatt van. A kékhalál az a nagytöbbségben ram hibára utal. Próbáld meg (ha több ram van benne) kiveszed az egyiket és pl 1 rammal működteted a gépet. Vagy ha 1 ram van benne akkor le kellene tesztelni másik rammal. Ha ez nem oldja meg a problémát akkor több mint valószínű a vidikártyával lesz a baj. Remélem segítettem.
2015. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!