Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket fejlesszem előbb a...

Wolfa kérdése:

Melyiket fejlesszem előbb a gépemben?

Figyelt kérdés

proci:i3-4160

Ram:4gb

VGA:asus r7 250x 1gb gddr5

alaplap:asrock h81m-vga

táp:chieftec samrt 450W


Szóval?

Halottam,h 2magos proci nem lesz elég az idén kijövő játékokra,egyszerűen nem fog elindulni.

a ram is már minden mai játéknál 8gb kell

a vga meg egy sapphire r9 280 3gb ddr5-ben gondolkodtam(az visz ugye minden 2015ös játékot 1280x1024ben ugye?vagy fullhd 1920x1080ban is vinné?)

proci egy i5-4460 lenne.

Alaplap inkább egy asus h81-plus,h elférjen a procihűtő majd és jobb legyen a hűtés.

táp-ot mikor vegyek?

Szóval melyiket kellene legelöbb fejleszteni?Tudom mindeggyiket kellene,de egyszerre nem lehet :/

Most majd pár hónap múlva lesz 12k ha alaplapot kérek,nembiztos,h megkapom,de lehetséges.nem tudok többe t gyűjteni majd.

akkor alaplapot vagy ram-ot vegyek? esetleg táp-ot érdemes előbb?


Kérnék egy fontossági sorrendet,köszi! :)

zöldet adok :)



2015. jan. 20. 14:06
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

akkor marad az a sorrend amit leírtam az előző kommentemben?

meg visszatérve rá megérné annyiért azokat amiket linkeltem?

2015. jan. 22. 20:27
 22/24 A kérdező kommentje:

Az utsó hsz-re:

asus-ból a z97-es 5-10k-val drágább :/.

Szóval minden amit linkeltem az jó ár-érték arányú?megéri 185k-ért?

2015. jan. 22. 21:39
 23/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Igen jó mind

De mint irtam hogy anyit ne bukj adj el mindent amit cserélsz (pár te dolgod ez is ha kel) gépházadon ha elul hatul van 12es ventihely akor ventikel anyira nem lehet rosz, tipustol is fug persze

2015. jan. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

igen,elfogom adni,persze amit cserélek.

De igazázól szerintem ez ilyen lépcsős lesz.

Szóval,h alkatrészenként cserélem mert egybe nem tudnánk kifizetni és hiába adom el az egészet akkor sem jönni ki a konfig amit linkeltem ahhoz még 80k kellene.

2015. jan. 23. 16:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!