Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a Kingston...

Mi a véleményetek a Kingston pendrive-okról?

Figyelt kérdés

2015. jan. 17. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy 4 gb os van és meg vagyok vele elégedve. A kingston egy jó márka, nem véletlenül válaszák őket a ramok terén is.
2015. jan. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy rakás sz@r.

3 pendrive-om volt tőlűk nem is voltak vmi olcsók. tetű lassú volt mind 3.

Azóta csak Silicon Power-t használok Szerintem sokkal jobbak

2015. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem nagyon szeretem őket, főleg azért mert néha egy rakás szar mind, pont ahogy előttem mondják.

Az rendben, hogy néha elég hosszú élettartammal rendelkeznek, de akkor is borzasztóan lassúak, főleg a Data Traveler széria és az alkotja a pendrive-jaik 5/6-át. Valamelyik olyan lassú, hogy még Windows-t se lehet róla telepíteni.

Én nem is használok már egy Kingston-t sem, helyettük én is Silicon Power-t használok és azokkal meg vagyok elégedve :) Gyorsak és dizájnosak is, ezért nem is térnék át más pendrive-ra :)

2015. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát igen itt a gond. csak azért is kipróbáltam

Data Travel = 1.7MB/s írás USB 2.0-án

Silicon Power = 12MB/s írás USB 2.0-án


A két eszköz nagyjából ugyan annyiba került.

Azért 2.0-án mértem a sebességet mert a kingston csak annyit tud. de a korábbi 2.0-ás SP-m is mérföldekkel gyorsabb volt mint a Data Travel. Sajnos elhagytam

2015. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg egy 16GB-s Kingston usb 3.0-s pendriveom van, szépen teszi a dolgát. De ramok terén a legjobb a Kingston.
2015. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
WTF? Nekem egy 4 GB-os Kingston pendriveom van, ami idén lesz 5 éves, tehát nem mai darab, folyamatos használatban van, és hozza az átlag 6 MB/sec sebességet írásnál USB 2.0-n. Ellenben bátyám TDK pendrive-ja még fél éves sincs, de már úgy látszik, hogy haldoklik. Írásnál lemegy 0 bájt/sec-ra a sebesség, majd hibaüzenet, hogy a fájl nem létezik. Aztán ha meg akarod nézni a penyó tartalmát, nem látsz semmit ki kell húzni, majd újra bedugni. Még jó, hogy nem vesztek el róla az egyetemi fontos dokumentumai. Ja és én a kingston pendriveomat 3,5 ezerért vettem öt éve, tehát arra se leget fogni, hogy vmi felsőkategóriás darab lenne. Én a magam részéről ajánlom a márkát. Aztán végül úgyis te dötöd el, mit veszel.
2015. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mint említettük, a Kingston-ok elég hosszú ideig bírják, na már amelyik, mert ez se igaz mindegyikre, csak az 1/3-ára. Az hogy most kifogtál egy jót, az semmit se jelent, ráadásul az se a legjobb, másrészről ne egy TDK-val hasonlítsd össze, mert a TDK megint egy szar.
2015. febr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem egy 32 GB-os Kingston pendrive-om van,ami víz és ütésálló,mert gumis.Én speciel megvagyok elégedve vele,de azért kíváncsi vagyok mások véleményére.
2015. febr. 2. 10:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még nem halottam Kingstone Pendrive-n kivul másik Pendriverol!!
2015. febr. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor látom képben vagy ;)
2015. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!