Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez micsoda, CPU hűtő hiba,...

Ez micsoda, CPU hűtő hiba, avagy bios, avagy micsoda?

Figyelt kérdés

Üdv.


Ahogy bekapcsolom a gépet ,miután az utolsó program is betöltött (vírusírtó),a CPU hűtő megáll ,felpörög 1800 rpm-re majd megáll,és nem megy tovább.


2015. jan. 14. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet fenn olyan program esetleg, ami "tévedésből" kikapcsolja?
2015. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyon ,"tudatosan" telepítek.

15 féle játékkal játszok/játszom,mind eredeti.

Illetve csak azt teszem fel amit ismerek,tudom hogy kell (Avast,Malwarebites,Advanced system care,Onedrive stb...).

Én arra gondoltam,hogy a biosban van valami.

A venti szerintem jó,a hibát ott zártam ki,hogy megfigyeltem : amint betölt az avast (az tölt be utoljára az auto. indulók közül) csak az után kezdi ezt,és max 20-30 mp-vel a betöltés után.

2015. jan. 14. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy eközben mennyi a hőfok, illetve ha elkezded terhelni, akkor felpörög-e. (Annyira azért ne terheld, hogy megsüljön, ha nem pörög fel...)
2015. jan. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom számít-e ,de gép:

Asus Z77 Sabertooth

I5 2500k + Raijintek Nemesis

Zotac GTX 780 Ti

3*4gb g skill ripjaws ram

FSP Aurum gold 500w


Nem tudom számít-e ,de a cpu hűtőt használtan vettem hiányosként 6k-ba és vettem rá gyári ventit.

2015. jan. 14. 19:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!