Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leáll a gépem szerintem a cpu...

Sálálálálálálálá kérdése:

Leáll a gépem szerintem a cpu miatt mi a teendő?

Figyelt kérdés
Szóval szétszedtem a gépet portalanítottam a hűtőt leszedtem róla mikor elkészültem kikapcsolt a gépem pár másodperc után megnéztem biosba 100 fok os lett valami az pedig szerintem a cpu a masik dolog 33 fokos volt :) mit ronthattam el ? hűtőpaszta szinte semmi sincs rajta de elöttw nem csinált ilyet :) rosszul tettem ra a gyári hűtőt ? a cpu amd fx 8320 gyári hűtővel

2014. ápr. 16. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
B+ ha tök vagy hozzá legalább tudjál youtubeozni, ha az olvasástól megfájdul a szemed! Vagy ha ez mind sok, legalább szimuláld a gondolkodást annyival, hogy feltételezed, hogy az a trutymó azért van ott, hogy vezesse a hőt, tehát kell oda... Nem levegőbuborék kell vezetni a hőt, hanem egybefüggő krém, kezded már érteni? Tehát k...ra le kell takarítani mindkét felületet, zsírtalanítással (alkohol), pormentesítéssel (mikroszálas törlő), ha a legjobbat akarod kihozni belőle. És kis keresgélés után te is megtalálhatod, hogy a legbiztosabban légmentes eredmény a cpu közepére tett max 2mm gömbbel és a hűtő merőleges rátolásával (semmi szamba meg utólagos elcsúszás) érhető el.
2014. ápr. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kell rá :) És nem töröltem le ha arra célzol :) de ha eddih ment azzal a pasztával nem gondoltam h egyből újra kell pasztázni és úgy visszahelyezni
2014. ápr. 16. 23:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért kössz remélem már nem lesz gáz
2014. ápr. 17. 00:05
 4/6 Tengor ***** válasza:

Pedig de. A paszta megkeményedik egy idő után, elveszti a rugalmasságát. Mivel pontosan ugyan úgy nem tudod visszatenni, mint ahogy volt, valahol több lesz a paszta, valahol kevés.

Kend újra és ellenőrizd, hogy jól áll-e a hűtő!

2014. ápr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pasztázd újra, ha jól gondolom már a pasztád az egy szilárd betondarab.
2014. ápr. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen már minden okés :D vettem egy jó kis pasztát még a venti is halkabb lett egy picivel ( amd) de azért jó lenne egy halkabb hűtő :) köszi a válaszokat :)
2014. ápr. 25. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!