Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy kis probléma az...

Van egy kis probléma az egérrel, mégpedig az, hogy szerintem kontaktos a vezetéke. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy kis probléma az egérrel, mégpedig az, hogy szerintem kontaktos a vezetéke. Ez azt eredményezi, hogy van amikor felismeri, van amikor nem, működés közben váratlan pillanatban elfelejti. Próbáltam másik USB-t, de azzal sem javul meg. Amúgy az egér kb. 7 hónapos Logitech MX518. Elvileg van rá gari, de a boltban adott papíron az van, hogy 7 napon belül cserélnék csak, ha megvan mindene. A dobozát sajnos már rég kidobtam. A Logitech meg elvileg teljes körű garanciát vállal a termékeire. Szerintetek hova fordulhatok?
2009. ápr. 7. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:

A vásárlást igazoló blokkal az üzletbe menj ahol vetted, esetleg ők átirtányíthatnak egy szerződött szervízpartnerhez.

Nem kizáró ok ha nincs meg a doboza vagy egyéb tartozéka. Amennyiben jogos a reklamációd, legfeljebb nem kapod meg a cserekészülék tartozékait, amik neked hiányoznak.

2009. ápr. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!