Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a gépem?

Miért nem kapcsol be a gépem?

Figyelt kérdés

MB: Intel DG31PR

CPU: Intel DualCore 3.0 GHz

RAM: 2x2GB DDR2 KingMax

PSU: Chieftec GPS-350FB-101A 340W

VGA: Nvidia GeForce 9600 GT 512MB



Új gépbe átraktam a videokártyát, merevlemezt, majd vissza a régibe hogy átmásoljam az adatokat pendrivera. Igen ám, csak most be se indul. Szétszedtem a kábeleket majd vissza, kiporszívóztam. A ramokat kiszedtem, megpróbáltam azok nélkül beindítani, mert ha beep code jelentkezik akkor a ram a ludas, de ezek szerint nem mert nema csend volt. Az alaplapon a led világít, szóval a táp az valószínűleg jó. BIOS elemet is cseréltem. A ledek ki vannak húzva az alaplapból mert múltkor azok miatt nem indult be, gondolom zárlat vagy valami... Nem először csinál ilyet, mindig van valami betegsége... Kb minden kehetőséget kizártam. VGA is jó, mert a másik gépbe felpörög a ventillátor.



2015. jan. 6. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
alaplappal lesz így elsőre valami.
2015. jan. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy alaplapi hiba , cserélni kéne egy indítás erejéig és ha jó , akkor végleges csere.
2015. jan. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utánanéztem, és igen, írtak olyanokat, hogy néha rájön és akkor nem kapcsol be.. Vártam vele egy kicsit, és aztán bekapcsolt... Nem értem mi a baja.. Mindegy, csere lesz!
2015. jan. 6. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!