Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a gépem?

Miért nem kapcsol be a gépem?

Figyelt kérdés

Ott kezdődött, hogy játék közben (Far cry 4) kikapcsolt a gép, de újra is indult magátol.

Visszakapcsolt, de 10-15 perc játék után újra kikapcsolt, de most nem indult újra és énsem tudom bekapcsolni. Megnézten az alaplapot de a kondenzátorok egyben égésnyom sehol. Kivettem a vga-t de ugysem indul ( vga-t tegnap vettem használtan). Először arra gondoltam h a vga a rossz, kicsinálhatja a gépet?

Az az érdekes, hogy ha lehúzom a tápkábelt és indítani akarom akkor a ventik egy mp-re megmozdulnak, és aventike lévő led ek bevillannak.

Gépem: i5 3570k, 8gb ram, msi r9 280x, táp: HKC 5550 550w



2014. dec. 6. 01:01
 1/4 A kérdező kommentje:
* ha lehúzom a tápkábelt és visszadugom....*
2014. dec. 6. 01:04
 2/4 Martin3214 ***** válasza:
ha a ventilatorok indulnak akor a tapal nincs gond :D
2014. dec. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
próbálj meg szerezni kölcsönből egy másik merevlemezt, amin van op rendszer és azzal indítani. Lehet megsült az a szegény HDD, barátommal történt már ilyen, mivel maga szerelte a gépét nagy okosan.
2014. dec. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bevittem pc szervizbe, a táp durrant el.

Pedig nem hallottam, h durrant volna.

Egy HKC 5550 550W-os volt benne, most egy cooler master b600-as lett.

2014. dec. 6. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!