Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Tescos HDMI kábel megfelel...

Egy Tescos HDMI kábel megfelel arra hogy számítógépet összekössek TV-vel, és FullHD minőségben játszan? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most rendeltem új gamer gépet, és a TV-m lesz a monitorom. Van egy rövid, Tescos HDMI kábelem, amivel a gépet kötném hozzá a TV-hez. Illetve rendeltem a géppel együtt egy "márkás" HDMI kábelt, ami hosszabb mint a Tescos, és azzal össze tudnám kötni az xboxot a TV-vel, mivel az kellően hosszú. Viszont az xboxot alig használom. szerintetek a "márkás" HDMI kábellel kössem inkább össze a TV-t, és vegyek egy másik, hosszabb kábelt az xboxhoz? vagy megfelel a gépnek a Tescos HDMI is? :D

2015. jan. 1. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor fogsz konkrét választ kapni ha kipróbálod mind a kettővel, hogy látsz e különbséget, de a tescosnak is jónak kéne lennie
2015. jan. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább a márkásat kötöm össze a géppel, aztán valahol veszek majd hosszabbat az xboxhoz :D
2015. jan. 1. 22:04
 3/4 SoulEater7797 ***** válasza:
100%
Mindegy.
2015. jan. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, ha az egyik aranyozott a hdmi-hdmi kábelednél, az hangya lábszőrének felével gyorsabb.
2015. jan. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!