Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja lett az egeremnek?

Mi baja lett az egeremnek?

Figyelt kérdés
Szoval ugy kezdte, hogy akadozott. Gepezek rendesen, majd egyszercsak magatol gorgozik, levisz az egeret a kep egyes sarkaiba, rangatozik olyan 15,20 percenkent egyszer kb. Most pedig teljesen meghalt, nem eszlel kattintast, mozgatast, gorgot se. Bedugtam egy uj egeret, az se volt jo, vilagit, de nem mukodik. Most mi baja lehet?

2014. dec. 30. 22:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja es eszkozkezelonel se jelzi ki a hardverjet. Meg valami, ha ennek koze lehet hozza, a gepem jack csatlakozoja is rossz. Forgatni kell benne a csatlakozot eleg sok ideig, es kozbe figyelni kell h rendesen eszleli-e a mikrofont es a fulest egyutt. Van h hang van, beszedem nincs es forditva is.
2014. dec. 30. 22:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta, magától "elmászott", bizonytalanul imbolygott. Aztán vettem egy normális egeret, azzal semmi gond. Szerintem sima minőségi probléma, gagyi egér lehet.
2014. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, 3 egerrel is probaltam, mindegyik vilagit, de nem mozog. Szerintem nem az eger hibaja..
2014. dec. 30. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:
PS2 vagy USB-s egér?
2014. dec. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
PS2s. Billentyunek semmi baja.
2014. dec. 30. 22:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha PS2, próbálj ki egy USB-s egeret. Ha úgy sem jó, akkor hirtelen nincs több tippem.
2014. dec. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az USBs egerem nincs, penzem es idom sincs beszerezni egyet. Viszont az USB portja az mukodik, barmit dugok bele. Alaplapi hiba lehet? Uj alaplapot kell vennem?
2014. dec. 30. 22:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt csak akkor tudod meg ha veszel , vagy kölcsönkérsz egy usb-s egeret , ha az sem jó , akkor lehet az alaplap huncutkodik , bár ez ritka eset.
2014. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Valaki tudna meg valamit esetleg mondani?
2014. dec. 30. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!