Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mi baja lehet a...

Szerintetek mi baja lehet a vezeték nélküli egeremnek ha időközönként ezeket produkálja:?

Figyelt kérdés
Szóval van egy A4-Tech G3-230N tipusú egerem amire néha rájön a hülyeség... fogja magát és lecsapja a kurzort a jobb alsó sarokba az óra mellé... akkor van hogy szaggatva reagál van hogy mindkettőt egyszerre csinálja és ahhoz hogy egy eltűnjön át kell dugnom másik usb portba aztán ott jó megint egy darabig aztán megint megkattan... de van hogy 2-3 hétig sem jön elő ez a probléma de van hogy negyedóránként kell cserélgetnem az usb portokban a vevőjét és mindegy neki hogy teljesen feltöltött elem van e benne vagy éppen merülőben lévő... a dobozzára az van írva hogy windows 7-ig kompatibilis, én viszont 64 bites Win7 ultimatet használok

2014. ápr. 8. 11:12
 1/6 CspCsj ***** válasza:

Programját telepítetted?

Ha nincs mellékelt CD, akkor innét töltsd le:

[link]


Közvetlen link:

[link]

2014. ápr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
telepítettem de ettől csak még rosszabb...:/ ugrál összevissza a kurzor meg megkattant és mint ha nem is vette volna a jelet, lefagyott stb... meg ha kicsit gyorsabban görgetem a görgőt nem csak 4 sort ugrik ahogy beállítottam neki de akár több oldalt is... vagy ha kicsit gyorsabban huzom az egeret akkor egyre gyorsabban mozog a kurzor és egyből átugorja a kijelzőt...
2014. ápr. 9. 14:28
 3/6 A kérdező kommentje:

de én ezt töltöttem le... vagy ez nemjó? :/ :


[link]

2014. ápr. 9. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Letörölted előtte az eredeti illesztőprogramot?
2014. ápr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem volt semmi illesztőprogram... amit az előbb írtam ezt tettem fel alapból mikor megvettem... szóval nem most tettem fel hanem még a kérdés kitétele előtt... de ez most nincs fent le van törölve... ha ez nincs fent akkor csak ez az időközönkénti hiba jön elő hogy át kell dugnom máshova... ha meg ezt felteszem amit linkeltem akkor összevissza szenved... mégjobban és állandóan
2014. ápr. 9. 14:58
 6/6 CspCsj ***** válasza:

Ugyanazt linkeltem, mint te.


Ennyiből nem tudom megmondani, hogy szoftveres-e vagy hardveres-e a gond.

Kipróbálnám másik windows-al esetleg másik gépben - előjön-e a hiba ott is...

2014. ápr. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!