Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megkattant a vadiúj gépem....

Megkattant a vadiúj gépem. Segítség!?

Figyelt kérdés

Egy óránként fogja magát a windows és kijelenti , hogy neki errorja van és most azonnal restartol. Fölraktam rá egy neméppenlegálisútonszerzett játékot amit még az előző gépemről hoztam el és annak az instalálása közben dobta az első errort. Azóta mindent átellenőriztettem vírusok után de semmi a játékot töröltem futtatás nélkül. A fickó akitől a gépet kapta aztmondta , hogy három napig volt nála és semmi ilyet nem csinált.


Operációs rendszer

Windows 8.1 Pro 64-bit

CPU

Intel Core 2 Duo E8500 @ 3.16GHz 40 °C

Wolfdale 45nm technológia

RAM

4,00GB Dupla-csatorna DDR2 @ 332MHz (5-5-5-12)

Alaplap

Gigabyte Technology Co., Ltd. 945GCM-S2L (Socket 775)

Grafika

SyncMaster (1440x900@60Hz)

512MBNVIDIA GeForce 9600 GT (Gigabyte) 60 °C

Tároló

465GB Hitachi HDS721050CLA362 ATA Device (SATA) 41 °C

Optikai meghajtók

HL-DT-ST DVD-RAM GH22NP20 ATA Device

Audió

High Definition Audio Device



2014. dec. 25. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mégis milyen hibaüzenetet ír ki ? Az error résznél úgy értem.
2014. dec. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Am ja a játék installálása közben azért dobbot ki errort mert a játék nem volt ki írva Windows 8.1 re gondolom.Nekem is ez volt az egyik játékommal és ezért újra is raktam Windows 7-re.Ha újraraknád egyáltalán akkor Windows 7 Ultimate 64 bitre rakd.A folytonos Windows hibát am nem tom mi csinálja nekem nem volt ilyen
2014. dec. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Gyorsan hátra rájövök am azért mert álmos vok.
2014. dec. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A játék a skyrim volt. Az error pedig ez : " :( windows found an error itt will restart." Meg még annyi , hogy felmérjük a problémát és egy százalékmérő , hogy hány százalékát mérte fel a problémának vagy tudomisénminek.
2014. dec. 25. 01:02
 5/7 A kérdező kommentje:
[link] Valami ilyesmi legközelebb jobban megnézem , hogy mi van oda le írva de túl gyorsan eltűnt nem tudtam megjegyezni.
2014. dec. 25. 01:03
 6/7 anonim ***** válasza:
ez egy kékhalál.. az alsó sor a lényeges hogy mit ír ki.. úgy hangzik az egyik alkatrész kuka
2014. dec. 25. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvan! A fickónál azért nem sült be mert ő nem a falban futó fűtőcsövek mellé rakta a gépet. És ez a videókártya típus könnyen felmelegszik. Ez történt most átraktam a gépet és minden rendeben.
2014. dec. 26. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!