Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Régebbi használt Asus M2NPV-MX...

Régebbi használt Asus M2NPV-MX (AM2, DDR2) alaplapomat most el tudnám adni és pár ezer forint ráfordítással tudnék venni egy vadiúj ASRock N68-VS3 FX (AM3, DDR3) lapot. Érdemes? A procim Athlon II X2 255 (AM3).

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 17:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha érdemes lecserélni, akkor milyen memóriát (DDR3) ajánlotok hozzá? 4 GB-ot szeretnék.
2013. aug. 30. 17:52
 2/4 Teno ***** válasza:
Hát nagyon fapados az az új lap is, a proci is szinte a leggyengébb 2 magos AM3
2013. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, eddig nem mondtál újat.. :)
2013. aug. 30. 18:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a Chipset volt az NVidia utolsó nagy dobása AMD fronton. De ez tényleg jó kis lapka volt. Azót az AMD chipsetek magasan jobbak.


Ezzel együtt én ilyen lehetetlen helyen elhelyezett 24 pines tápcsatlakozót még nem láttam. Pont mindennek útban lesznek a kábelek. (Vagy lehet, hogy csak szokatlan.)


A lap mindenképpen modernebb mint a mostani, de kérdés, hogy ilyen kicsit érdemes e váltani, vagy elev egy mégfejlettebb darabot megcélozni.


Ebben az árkategóriában nekem sokkal jobban tetszik az ASRock 960GM-GS3 FX

2013. szept. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!