Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel I5-3470-hez jó alaplap...

Intel I5-3470-hez jó alaplap az Asrock B75 Pro3?

Figyelt kérdés
Megfelőle hozzá ez az alaplap? És még annyi lenne a kérdésem, hogy igaz ez szorzózáras processzor, de van a turbó mód ami ennél 3.6GHz, azt hogy lehet elérni?
2013. aug. 30. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt a mindenit! Lehet, hogy a kérdésemben félre érthetően írtam, de annyira azért értek hozzá, hogy tudjam hogy kompatibilis a kettő cucc egymással. A kérdésemel inkább a felől érdeklődtem, hogy nem "gyenge"-e az alaplap a procihoz képest.
2013. aug. 30. 12:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első felhasználó tökéletes választ adott. A termék weboldalán minden kérdéses információra megtalálod a választ.
2013. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mostmár ugy-ahogy eligazodtam az oldalon, megtaláltam nagyjából mindent. Annyit szeretnék még kérdezni, hogyha PCX-ről rendelek egy általam össze rakott konfigot, egy Toshiba HDD-vel, Az alaplaphoz, vagy a HDD-hez jár Sata3 kábel vagy azt vennem kell külön hozzá?
2013. aug. 30. 13:35
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is pontosan ez a proci van egy asrock b75m-dgs alaplapban eddig semmi gond nincs vele... a 3,6 ghz-et nem tudom hogy lehet elérni nekem csak 3,2-ig megy fel automatikusan... egyébként ha netezek/filmezek akkor csak 1,5 ghz-en áll... véleményem szerint nehéz 100%-ig kihasználni ezt a procit szóval nem hiszem hogy sűrűn fel megy 3,6-ig
2013. aug. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszi szépen neked is!

2013. aug. 30. 13:44
 7/7 anonim ***** válasza:

#4 Az alaplaphoz szoktak mellékelni kábeleket, de ez is gyártó és típusfüggő.

Az ASUS lapjaimhoz kaptam, és emlékezetem szerint az AsRockhoz is, de arra már nem emlékszem

2013. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!