Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol vegyek modemet?

Hol vegyek modemet?

Figyelt kérdés
Az internet szolgáltatóm mikor bekötötték az internetet egy TP-LINK TD8810 External ADSL2+ Modem routert adott csak.És modemet nem kaptam.És most karácsonyra vettem egy TP-link-es wifi routert.Akkor most azt a vezetéket ami a telefonból jön ki (Ethernet kábel) azt csak kössem a wifi routerra?Vagy hol kérjek Modem-et?

2014. dec. 22. 20:37
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem hogy a Vidanet az internet szolgáltatóm.
2014. dec. 22. 20:39
 2/4 anonim ***** válasza:
"Modem router". Ez számomra azt jelenti, hogy kaptál modemet. Ami ebből jön kábel, azt kell beledugni a wifis router WAN portjára, amit vettél.
2014. dec. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akkor két routerem lesz mert a TP-LINK TD8810 Egyben modem és router is és ha lesz pluszba még 1 wifi router akor az már 2-ő vagy valamit rosszul tudok?Légyszi segítsetek
2014. dec. 22. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:

És miért baj? Miért vagy ezen fennakadva, hogy 2 router lesz?

A modem nem wifis, ergo nem tudsz wifivel rákapcsolódni, vagyis meg kell oldani, hogy rá tudj kapcsolódni. Ez fizikai hiányosságai miatt nem megoldható, csak úgy, ha rákötsz egy routert.

2014. dec. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!