Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a laptopomnak?

Szekihu kérdése:

Mi lehet a baja a laptopomnak?

Figyelt kérdés

gy olyan problémám van, hogy dec 18.-án vettem egy Lenovo G710 laptopot (i7,4mag, 8GB ram, stb) és másfél napos működés (W8.1 telepítés, frissítések telepítése) után egyik pillanatról a másikra nagyon lassú lett. A belassulás utáni első újraindítás után a login képernyőnél tovább nem is jutottam, a jelszó begépelése után nem ment tovább. Most újratelepítettem mindent nulláról, de már a telepítés alatt azt tapasztaltam, hogy sokkal lassabban megy végbe, mint a vásárlás utáni első telepítésnél.

A lassulást bizonyos részfolyamatoknál (pl töredezettségmentesítés írási/olvasási lépései, vagy windows frissítésnél 5-10 percekig nem történik egyáltalán lemezművelet, illetve ha igen, akkor is csak nagyon ritkán és nagyon kevés, vagy pl DVDről való olvasás megkezdése előtt is percekig gondolkodik, mielőtt egyáltalán elkezdené felpörgetni a korongot) érezhető, de általánosságban nem feltűnő, de érzem, hogy a korábbiakkal összehasonlítva lassú, amikor pedig a fenti műveleteket végezném.



2014. dec. 21. 00:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
bocs, helyesbítek: 25 PERCet vártam arra hogy bejöjjön a telepítő.
2014. dec. 21. 11:48
 12/16 anonim válasza:
Lehete karcos a dvd? Vagy az olvasó nem tud jól olvasni.
2014. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
egyik sem
2014. dec. 21. 13:33
 14/16 anonim ***** válasza:
Kivételesen azért kérdeztem hogy eredeti-e a windows, mert ha régebbi gyártást vettél, akkor nincsenek rajta alapból a frissítések (nem tudom hogy később rárakják-e) és akkor bizony éjjel nappal azokat kell letöltenie.
2014. dec. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igen, a W8.1 telepítése után még jön 2GB frissítés, amiből olyan 1,2GB kötelező frissítés.
2014. dec. 23. 09:59
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát ez az, szerintem jobban jársz ha letöltesz egy olyat torrentről amiben alapból benne vannak a frissítések.
2014. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!