Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indul újra a gép?

Miért indul újra a gép?

Figyelt kérdés

Sziasztok nem rég óta folyamatosan újra indul a gépem de ugy , hogy random játszok , nézzek videót vagy bármit csinálok akkor bejönn egy szürke kép ha megy ahang akkor még a szürke kép közbe is megy és utána indul újra a gép de nem tudo miért :/

Gép infók:Proc.:AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.5 ghz

Ram: 4 gb ddr2 (4x1gb)

Alaplap:ASUS M2N-E SLI

Videókártya: ATI RADEON HD 5670



2014. dec. 18. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Tápegység probléma, vagy vírus.
2014. dec. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet driver hiba, vagy maga a vga hibája. Utóbbi valószínűbb.
2014. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy esetleg túlmelegedés,portalanítsd ki a gépet (legjobb krompresszorral kifújatni) ha még úgy is leáll pasztázd újra a procit
2014. dec. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ilyen elszállást én még csak túlmelegedésnél tapasztaltam. Portalanítsd ki, pasztázd újra a procit. Esetleg megnézhetnéd külön programmal, mekkora a vga meg proci hőmérséklete, ha terheled.
2014. dec. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Portalanítás nem rég volt 2 hete és le is lett pasztázva de az előtt is csinálta :/ szerintem videókártya lesz a hibás mert az ddr5 ös és a gép nem indul el azonnal hanem elindítom és várnom kell 1 percet mikor csíppan egyet a gép és utána kezdi elbetölteni a windows-t azt mondták számítástechinkai boltba erre , hogy az alaplap nem támogatja a ddr5 és enyi idő allat tudja valamilyen szart megszámolni és érzékelni :/
2014. dec. 19. 13:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugy tudom , ha túlmelegedik a gép akkor amint újra indítom egy csipogás sorozatott játszik le amivel jelzi , hogy túlmelegedet
2014. dec. 19. 13:05
 7/7 anonim ***** válasza:
a ló sz..t a ddr5 ős vga miatt van.. a tápod haldoklik vagy a videó kártya . esetleg túl melegedik.
2014. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!