Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen mennyire menne a...

Ezen a gépen mennyire menne a Windows 7?

Figyelt kérdés

Háát, eléggé meguntam, már a gépen az xp-t, ezért majd be szeretnék rá újitani egy 7-est (bármelyik 7 lehet, csak starter nem). Szóval ezen a gépen hogyan menne? Borzasztó lenne, kicsit rosszabb mint az xp, vagy jobb?

Proci: Intel Pentinum 4, 1,5ghz

RAM: 512mb 133mhz

Vidi kártya: AMD 9600 xt

Na szerintetek ezen mennyire döcögne el a 7?

Egyébként ne cikizzétek, hogy jah persze dos elmenne rajta, igen 13 éves gép, de ha mázli lesz beszerzünk egy új gépet és én megkapom ezt, ezért kérdezem, hogy mennyire futna rajta a 7-es.

A válaszokat előre is köszönöm!


2014. dec. 13. 19:14
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Akkor nemtom, elvileg 3gb sdram-ot elbírna, 3 foglalat van benne, de sehol se találok hozzá olyan sd-ramot, hogy egy modul és 1gb, ha valaki tud az légyszi írjon!

Egyébként azért kéne, mert néhány program, meg ilyenek, melette egyébként lubuntu használnék netezésre.

Egyébkénr kidobni, vagy eladni 5000 ft-ért nem lenne szivem, mert ezzel a géppel nőttem fel, és ő is akkor "született" mint én.

2014. dec. 13. 19:25
 12/14 anonim ***** válasza:

Néha nekem sincs szívem pár dologhoz, de mégis meg kell tenni.

Egyébként meg tényleg nem éri meg fentartani ezt a gépet, már csak azért is mert nagyon gyenge és amellett, hogy eszi az áramot a telejesítménye szinte elenyésző, legalább is a mai gépekhez.

Mellesleg hol tudna már 3 GB RAM-ot kezelni, ráadásul SD-ben. Arról nem is beszélve, hogy én még sose láttam, sőt nem is hallottam 1 GB-s SD RAM-ról.

2014. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Létezett 1GB-os SDRAM, 100%, csak ritka volt mint a fehér holló. pl: Kingston KVR133X64C3/1G

Hót esélytelen, hogy szerezz 1GB-os modult. Csak 3*512 jöhet szóba.

2014. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na, erről is jó tudni :)
2014. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!