Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez passzolna a gépembe a ram...

Ez passzolna a gépembe a ram mellé hogy 8gb ram legyen?

Figyelt kérdés

Nos , fél éve meg van az új gépem de az a baj csak 4GB ram van benne még hozzá ez:


[link]


Megbántam hogy csak 4GB vettem mivel , már minden új játék megeszi.

Most eldöntöttem hogy veszek még egyet hogy 8GB ram legyen , ha most megveszem ezt működni fog a másikkal és 8GB fog jelezni meg hát teljesítménye is annyi lesz?


És az egész annyi hogy leveszem gépház oldalát , berakom a új 4gb ramot(persze gép off) a másik mellé majd bekapcsolom és beolvassa?

Vagy win újratelepítés kell?



2014. dec. 13. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak berakod és kész. Arra figyelj, hogy az órajel és az időzítés egyezzen meg a mostanival.
2014. dec. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 halalfalo ***** válasza:

Csak be kell rakni, nem kell újratelepíteni semmit.

Ha 64 bites oprendszered van, fel fogja simán ismerni.

2014. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan olyat vegyél, ami bent van a gépben, kikapcsolod a gépet és berakod mellé. Arra figyelj, hogy egy színhez rakd a kettőt, akkor lesz dual channeled (pl fekete piros fekete piros nálam a RAMok tartója, akkor a 2 feketébe vagy 2 pirosba kell rakni a ramokat).
2014. dec. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!