Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a VGA passzolna a gépembe?

Ez a VGA passzolna a gépembe?

Figyelt kérdés

Az előző vga az sajnos elromlott ezért kénytelen vagyok újat venni.Erre gondoltam csak nem tudom hogy jó e lenne:

Sapphire Radeon HD 7750 OC 1GB DDR5

[link]


Intel Core 2 Duo CPU 2.80GHz

ASUS P5KPL-AM

Eurocase ATX-400W


Egyébként ha rendelnék akkor otthon be tudnám magamnak szerelni, vagy bízzam szakemberre?



2012. aug. 16. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A kártya jó a gépedbe.

És ne hívj "szakembert" mert csak ki+be teker egy csavart,amit szerintem te is megtudsz csinálni.

2012. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszerelés: Régi kártyát kiveszed, egy csavar tartja csak, arra figyelj, hogy a tápcsatlakozót és a csatlakozóaljzaton a kis pöcköt húzd le a kártyáról a képen láthatót ( [link] ) Aztán tedd be az új kártyát, rögzítsd a csavarral, fogyel, hogy a kis pöcök bele akadjon tedd rá a táp csatit és készen vagy. Ehhez nem kell szakember.
2012. aug. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ok köszönöm:)

Csak az a baj hogy már nincs benne a régi kártya ezért nem tudom megnézi hogy mégis hogy kell de ha tényleg ilyen egyszerű akkor megbirkózom vele:)

Akkor ezt a kártyát nyugodtan rendelhetem?

2012. aug. 17. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!