Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le mindig a laptopom?

Miért fagy le mindig a laptopom?

Figyelt kérdés
Laptopom van, kb egy hónapja kaptam, és van vele egy gond... néha teljesen lefagy, nem mozog az egér meg semmi elzárni se lehet, meg kell várni, hogy lemerüljön, hogy újra be lehessen kapcsolni. Miért van ez? Lehet hogy valami vírus, mert amikor nem kapcsolódtam internethez soha nem történt ilyen vele? Ráadásul a családomban másnak isvan ilyen gépe, és az övékkel nem történik ilyen bár nekik nincs bekapcsolva olyan sokat mint nekem. Szal, mit lehet vele csinálni?
2007. okt. 27. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vírus, szoftverhiba, esetleg hardverhiba is. Ilyen esetben újratelepítést szoktam javasolni. Ha ez sem oldja meg a problémát, akkor érdemes szervizbe vinni főleg, ha van rá jótállás.


Lefagyott laptop esetén nem kell megvárni, hogy lemerüljön. Ki lehet venni az akkumulátorát, és ha visszatetted, be lehet kapcsolni. Az akku helye és kiszedésének nehézsége gyártófüggő.

2007. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1. Válaszoló is írta sok féle lehet barátom netboookja ebben szenved újra raktuk a windóz 7 és hát ilesztőket stb. és már szépen muzsikál is
2017. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!