Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért sötétül el, fagy le a...

Gipsz Jakab24 kérdése:

Miért sötétül el, fagy le a laptopom?

Figyelt kérdés

1 hete vettem egy Packard bell EasyNoteTM laptopot. Feltettem rá egy 64bites win 7-et és változó időközönként lefagyott, elsötétült a kép és kialudt az összes led csak a power led maradt. Először hardverre gyanakodtam. Lefuttattam rajta mindenféle tesztet és a proci nem megy 60fok fölé 100%os használat alatt, a vinyó 47fokon stabil. Venti forudlatszámot nem ír egyik figyelőprogi sem. Laptopnál nemtudom hogy kell-e írnia egyáltalán. Fújni fújja a meleget kifelé uhogy az is rendben van szerintem. Szal a gép hőmérséklete jó. Aztán felraktam másik win 7-et 32bitest hátha szoftverhiba de azzal is lefagy néha. Pedig csak netezek. Játszani nem is szoktam. Xpről ne is beszéljünk, csak nyűglődik rajta. Mitől lehet ez a jelenség? Tapasztalatok? Még garanciális a gép uhogy szét nem szedhetem. Vissza is fogom vinni de előbb ki kéne deríteni a baját. Nem szeretném ha 2 hónapig rajta ülnének és ugyanúgy rosszan kapom vissza. Még egy PCmarkot holnap lefuttatok rajta hátha kiderül valami, de addig is várom az ötleteket. Sokat segítenétek.


Előzmények: Linux volt rajta, biosba ide módot bekapcsoltam xp-t feltettem, aztán mivel lassú volt jött a win 7. ennyi.


Egyszerűen nincs már több ötletem mitől fagy le. segítsetek.


2010. szept. 20. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Winyó :)
2010. szept. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha vinyó akkor miért megy el a kép? pc-kél csonttá fagy minden de kép marad. laptopnál a kép is elmegy? mert így egyértelmű lenne.
2010. szept. 21. 15:11
 3/5 A kérdező kommentje:
lefuttattam egy teljes vinyó tesztet. nincs semmi hibás, v gyenge szektor. tökéletes minden. másfél óra volt a teszt. utána elkezdtem netezni és megint behalt. nem értem mi a baja. nem terhelés függő a hiba. szerintem alaplap. van ilyen progi amivel le tudom ellenőrizni a lapom stabilitását?
2010. szept. 21. 20:05
 4/5 szaboba2 válasza:

Szia! Nekem is ugyanez a problémám és a gépem is, sikerült már valamit kezdened vele? Nem sok ötletem maradt, hogy mit lehetne tenni... Nem tudom ki lehet e írni a mail címem, de egy próbát azért teszek, kérlek írj: szaboba2@gmail.com


Köszi:


Balázs

2011. febr. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos itt a szerviz a megoldás :(


A chipset drivert is feltelepiteted ?

2011. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!