Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az összeállítás elég egy...

Ez az összeállítás elég egy böngészős, filmezős néha játékos gépre?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 29. 17:30
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Kérdező hidd el, amit összeraktam 83-ért az tökéletes mind irodai, mind játékra megfelelő beállítások mellett.

Továbbá Mivel csak a proci a nagy fogyasztó (100W) így elég az általam ajánlott 350W-os FSP is.

2014. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:
Szerintem az lesz az optikát kiveszem meg lehet rábeszélem őkes egy SSD-re mert ha azzal fut a rendszer meg a program az sztem dobna rajta. Legalábbis én tervezek egy ssd-t erre a célra gondolom nem lövök félre ha a rendszert és a fontosabb progikat rárakom.
2014. nov. 29. 19:54
 43/43 anonim ***** válasza:

Félre lőne nem lősz vele, csak annyi, hogy az operációs rendszer gyorsabban fog betölteni, meg az alap rendszerhez kapcsolódó dolgok gyorsulnak még fel.

Viszont első lépésnek sose az SSD, az úgymond a vég szó kell hogy legyen.

2014. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!