Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az összeállítás elég egy...

Ez az összeállítás elég egy böngészős, filmezős néha játékos gépre?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 29. 17:30
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
27%

[link]


SSD 120-as, nem írtam sem 12K-, sem 60 GB-t. 120 GB.


Simán rámegy minden, mivel nem írtam másik vinyót értelemszerűen minden adatot SSD-n tárolhat.


Árketagóriákról beszéltem, az én processzorom alacsony árkategóriás, a te 25.000-esed helyett írtam a Core I3-at.

2014. nov. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
27%

49%-os, de írta kérdező, hogy nem játékra kell neki! Ti olyat akartok rásózni ami nem is kell neki, vagy nem értem.


Írta, hogy a játék nem kell.

2014. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Pont hogy azt írta hogy egy GTA 4 azért jó lenne ha menne. Amire ezen kívül kell, arra meg az A8 5600K is bőven elég, sok is.
2014. nov. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
27%
Miben lesz gyorsabb? Kb. mindenben, rendszerbetöltés, alkalmazáskezelés, cache, válaszidők, egyszóval sokkal kényelmesebb használni, halkabb, kevesebbet eszik, na mindegy, nem írok én tovább, mert felesleges, azon végképp nem akarok vitatkozni, hogy miért jobb az SSD, ennyire ne süllyedjünk már mélyre.
2014. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
27%
Első odalon írta, hogy igazából a játék része nem kell, de mint írtam az én konfigom azért biztos elvinné a GTA IV-et., Na mindegy, tényleg részemről lezárva a vita, majd a kérdező dönt, ő gépe, nekem sájszegál.
2014. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Jó dolog az SSD, csak nem egy ilyen gépbe, ahol spórolni kell mindenen. Inkább egy nagyobb HDD többet ér, ha már választani kell hogy vagy az egyik, vagy a másik.


Na meg a V300 amúgy is a legalja. Kiadták, jó volt, letesztelték, mentek róla a pozitív hírek, aztán a Kingston egy görény húzással sunyiban sokkal lassabbra cserélte rajta a NAND chipeket, mint a tezstekben lévőkön volt... Bravó.

2014. nov. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Egy házaspárnak internetezésre és ha az egyetemről haza jön a srácuk akkor ő bf3-4, GTAIV el veri el az időt. De az esetek többségében internet és hd filmek stb nézésére, office programokra kell a gép. Ennek keret összege durván 85k. Az elmondásuk szerint egy 450W-os táp van és egy optikai meghatjtó ennek árából az 1 terrás HDD mellé még be tudnék csempészni egy 64-vagy 120 gb-os SSD-t. Ha az SSD-n a rendszer és a fontosabb programok leszenek egy erős procival sztem elégdetettek leszenk.

Köszönöm mindenkinek !

2014. nov. 29. 19:35
 38/43 anonim ***** válasza:

Azért nem sok is, mert a GTA4 nem éppen jól lett optimalizálva, mert nekem eléggé jó laggokat benyomott pedig nem low profil-low budget, hanem most már közelít a high kategóriához.

Amúgy meg amit írtál hogy az i3 veri ezt az A8-as AMD-t hát félig igen, félig nem.

Ha egyszálas teljesítményt nézünk akkor megveri az i3, de ha több szálast, és integrált VGA teljesítményt nézünk, akkor igen csak AMD a nyerő.

Az ASrock lapokban meg inkább megbízok, mint egy ASUS-ban, mert volt nálam kettő is és mind a kettő meghalt....

Igen lehet menne a G2020-on, de ott tényleg minimum beállítás mellett !talán! 1024x768-ban, még úgy is szaggatna.

És ez a kétszer gyorsabb dolog hát öcsém, ez nagyon luftos volt....

Valamit mi az hogy a processzor kevésbé számít bizonyos dologban mint a gép többi része?

Komoly játéknál igen, ott kevés a szerepe a CPU-nak, de videózásnál, szerkesztgetéseknél, meg egyéb műveleteknél a CPU számít.

Tehát ha a te elveidet követnénk akkor az kb azzal ér fel, hogy vegyek 4db GTX980-at egy C2D-hez, ahha.

2014. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Milyen az a 450-es táp kérdező?

Mert ha valami Codegen féle vacak, akkor táp is kell.

2014. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Márkát nem tudtak mondani de van egy olyan sejtésem, hogy egy no-name szóval azzal is számolnom kell. Egy FSP 350-hexa 400-asra gondoltam
2014. nov. 29. 19:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!